compare_arrows0
Є в наявності
Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповіт
Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповіт
  • favorite_border
  • compare_arrows

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповіт


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
5,420 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Опис:

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ завдяки оптимальним розмірам широко використовується в різних медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій.

Стандартно камера має настільне виконання, але також може бути встановлена ​​на мобільні стійки. В її робочій зоні може знаходитися до п'яти лотків з попередньо стерилізованим інструментом. Камери ультрафіолетові не призначені для стерилізації інструменту, а тільки для її підтримки. Корпус камери виготовлений з високоякісного металу, пофарбованого порошковою фарбою, що дозволяє обробляти поверхню дезінфікуючими розчинами.

Підтримка стерильності здійснюється кварцовою лампою низького тиску потужністю 15Вт. при закритій кришці камери. При підконтрольному використанні інструмент залишається стерильним протягом 600 годин. Якщо протягом 600 годин інструмент не був використаний, він повинен бути заново стерилізований.

Додатково камера може бути оснащена блоком індикації стерильності, датчиком відключення лампи і автономним живленням.

Габаритні розміри камери Стандарт: 660 * 440 * 450 мм.

Внутрішні розміри камери: 600 * 330 * 240 мм.

Корисний об'єм камери - 45 л.

Рекомендовані товари

more_vertКамера ультрафіолетова ЕКОНОМ Заповіт
5,400 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Камера ультрафіолетова ЕКОНОМ Заповітclose

 Опис: Камера ультрафіолетова ЕКОНОМ являє собою дуже компактну модель з лінійки стерильних камер Компанії «Заповіт». В її робочій зоні може знаходитися до двох лотків зі стерильним інструментом. Камера не призначена для стерилізації інструменту, а тільки для підтримки його стерильності перед застосуванням в медичних, лікувальних установах і перукарнях. Корпус камери виготовлений з ви..

more_vertКамера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповіт
5,420 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповітclose

Опис:Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ завдяки оптимальним розмірам широко використовується в різних медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій.Стандартно камера має настільне виконання, але також може бути встановлена ​​на мобільні стійки. В її робочій зоні може знаходитися до п'яти лотків з попередньо стерилізованим інструментом. Камери ультр..

more_vertКамера ультрафіолетова МОБІЛ Заповіт
9,500 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Камера ультрафіолетова МОБІЛ Заповітclose

Опис:Камера ультрафіолетова МОБІЛ дозволяє максимально ефективно зберігати стерильний інструмент в операційних та інших медичних кабінетах, де використовується велика кількість інструменту.Стандартно камера встановлена ​​на пересувні опори для зручності переміщення камери, але також може бути виготовлена ​​в настільному виконанні. Камери ультрафіолетові не призначені для стерилізації інструмен..