compare_arrows0
Є в наявності
Біохлор 5л.
Біохлор 5л.
  • favorite_border
  • compare_arrows

Біохлор 5л.


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
500 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Призначення:

Дезинфекція приміщень, знезаражування виробів медичного призначення, предметів догляду за хворими, білизни, посуду, санітарно-технічного обладнання лікувально-профілактичних установ, дитячих закладах, підприємствах громадського харчування і торгівлі, побутового обслуговування, харчової промисловості, на транспорті, в побуті тощо.

Активний проти широкого спектру бактерій і вірусів (включаючи бактерії туберкульозу, полі віруси, віруси гепатитів і ВІЛ, патогенних грибків.

Склад: гіпохлорит натрію, стабілізуючі, миючі, ароматизуючі добавки.

Постачається у виглядв концентрату.

Рекомендовані товари

more_vertФамідез Засіб Спиртовий Дезінфекційний
55 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Фамідез Засіб Спиртовий Дезінфекційний close

  Опис:    Високоефективна швидка дезінфекція стоматологічного , перукарського та косметологічного інструментарію, предметів догляду за хворими, малогабаритних предметів, вузлів обладнання та устаткування, невеликих та важкодоступних поверхонь, санітарно-технічного обладнання. Не містить альдегідів.     Готовий до використання спиртовий розчин. Не ..

more_vertБІОХЛОР Засіб для дезінфекції та санітарної обробки
100 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
БІОХЛОР Засіб для дезінфекції та санітарної обробкиclose

Призначення: Для дезінфекції посуду, білизни, прибирального матеріалу, поверхонь в лікувально-профілактичних установах, санітарно-технічного устаткування, на рухомому складі, об'єктах залізничного транспорту, вокзалах, метрополітені, підприємствах громадського харчування і комунального господарства, при проведенні поточної завершальної дезінфекції, а також для проведення профілактичної дезінф..

more_vertДезінфекційний засіб "Асептік-Біодез"
300 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Дезінфекційний засіб "Асептік-Біодез"close

Призначення засобу. Засіб використовують у нерозведеному стані з метою гігієнічної антисептики рук персоналу, пацієнтів, відвідувачів лікувально-профілактичних (у тому числі дитячих, акушерсько-гінекологічних та неонатологічних відділеннях), оздоровчих, учбових, дитячих дошкільних, аптечних, харчових закладів, пунктів переливання крові, лабораторій різного профілю, закладів соціального захисту. Ан..