compare_arrows0
Є в наявності
Мило рідке антисептичне "Бджілка"
Мило рідке антисептичне "Бджілка"
  • favorite_border
  • compare_arrows

Мило рідке антисептичне "Бджілка"


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
45 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Має чудові мийні та антисептичні властивості! Забезпечує антисептичну дію,  знищує мікроби завдяки бактерицидному комплексу. Підходить для частого використання. Зволожує шкіру, ніжно її доглядає та не викликає подразнення.

До складу мила входидять іони срібла та міді. Як відомо срібло – найсильніший антиоксидант природного походження. Саме завдяки унікальним властивостям комплексу зі срібла і міді, дезінфікуючий компонент здатний зменшити або зовсім виключити дію шкідливих мікроорганізмів на шкіру, має пролонгований ефект, попереджає швидке розмноження бактерій і надійно захищає на тривалий час.

Спосіб застосування. Невелику кількість (1,5 – 3,0г) засобу нанести на зволожену шкіру, злегка потерти та змити водою.

Безпека застосування, зберігання.  Зберігати при температурі від  5 до 25ºС в закритих сухих складських приміщеннях, обладнаних вентиляцією, подалі від опалювальних приладів, захищаючи від дії вологи та прямих сонячних променів. Термін придатності 30 місяців. При недотриманні умов зберігання, виробник не несе відповідальність за якість.

Опис засобу.  В’язка однорідна безбарвна рідина з легким приємним запахом, рН = 3,5-8,5 од.

Склад. Вода, лауретсульфат натрію, хлорид натрію , кокамідопропілбетаїн, діетаноламіди кислот кокосової олії , гліцерин, лимонна кислота, натрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти, консервант,  антимікробна добавка,  барвник (допускається), запашник

Інформація про безпечність: Засіб відповідає європейському стандарту Regulation ЕС 648/2004 з біорозкладу ПАР.  Засіб класифікується як безпечний для людини. Значення гострої токсичності (за формулою адитивності суміші) не підпадає до жодного класу небезпеки у відповідності до Globally Harmonized System of Classification and Labelling of Chemicals/Глобально гармонізованої системи класифікації та маркування хімічних речовин, що впроваджено Організацією Об’єднаних Націй.

ТУ У 20.4-33781739-007:2019

Гігієнічний висновок  №12.2-18-1/24831 від 14.11.2019 р.

Об’єм 500 мл

Рекомендовані товари

more_vertМило антисептичне Бджілка
28 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мило антисептичне Бджілкаclose

Опис: Мило рідке з антисептичною дією для рукСпосіб застосування: Невелику кількість (1,5-3,0г.) засобу нанести на зволожені руки, злегка потерти та змити водою.Склад: Вода АПАР більше 5%, амф. ПАР більше 5%, хлорид натрію, НПАР більше 5%, гліцерин, лимонна кислота, Na ЕДТА більше 5%, антимікробна добавка, барвник (допускається), запашник Об’єм: 400г...

more_vertЗасіб для миття дитячого посуду Бджілка
30 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Засіб для миття дитячого посуду Бджілкаclose

Сфера застосування:Засіб для миття дитячого посуду з легкістю видаляє навіть засохле забруднення (молочне, харчове і тд.) також підходить для миття іграшок та аксесуарів з будь-яких матеріалів. Завдяки вдало поєднаним компонентам, засіб безпечний навіть для новонароджених, повністю змивається, залишає шкіру рук ніжною.Спосіб застосування:для миття посуду: нанести засіб на поролонову губку. Потерти..

more_vertМило Безсмертник "Яка"
40 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мило Безсмертник "Яка"close

ОписЗа легендою, Одіссей зустрів дівчину, знамениту своєю божественною вродою. Стверджували, що для збереження краси вона користувалася золотистим маслом, яке добували з квіток безсмертника.  Це масло має сильні відновлючі властивості.ВЛАСТИВОСТІ:Прискорює процеси загоєння ушкоджень.Уповільнює процес старіння шкіри.Пом’якшує та зволожує шкіру, розгладжує зморшки.Живить та робить шкіру шовко..