compare_arrows0
Є в наявності
Термометр безконтактний BERRCOM JXB-178
Термометр безконтактний BERRCOM JXB-178
  • favorite_border
  • compare_arrows

Термометр безконтактний BERRCOM JXB-178


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
1,850 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

    Безконтактний термометр BERRCOM JXB-178 - є інфрачервоним термометром, призначеним для вимірювання температури тіла на лобі дорослих і дітей без контакту з тілом. Термометр безконтактний можна використовувати як в лікарні, так і в домашніх умовах.

    Безконтактний інфрачервоний термометр розроблений з використанням новітніх технологій інфрачервоних вимірювань. Ця технологія дозволяє вимірювати температуру головний артерії на відстані 3-5 см від чола. Термометр JXB-178, який забезпечує точний миттєвий результат без контакту з тілом людини і без ризику для здоров'я є найбільш зручним пристроєм для вимірювання температури.

    Термометр інфрачервоний для вимірювання температури тіла JXB 178 є точним вимірювальним приладом, здатним виміряти температуру тіла з максимальною погрішністю ± 0,2 ° С в діапазоні 32,0 ° С - 42,9 ° С.

Переваги інфрачервоного термометра BERRCOM JXB 178:

Спеціальна конструкція безконтактного термометра забезпечує можливість вимірювання температури тіла з відстані 3-5 см від чола.

Надійні та стабільні результати вимірювань 

Звукова сигналізація, якщо температура тіла вище 38,0 ° С

Пам'ять останніх 32 вимірювань

3-х кольоровий ЖК-дисплей з підсвідкою

Автоматичне відключення живлення для економія енергії

Довговічність використання термометра заявлена ​​виробником в 100000 вимірювань

Практичність і зручність у використанні

Дисплей безконтактного термометра має важливу функцію колірної ідентифікації діапазону отриманих результатів вимірювання температури тіла:

  • зелений - при отриманому результаті до 37,3 ° С
  • оранжевий- при отриманому результаті 37,4 ° С-38,0 ° С
  • червоний - при отриманому результаті вище 38,0 ° С

Наявність Декларації відповідності та Сертифікату оцінки відповідності гарантує ефективність і безпеку у використанні медичної техніки.

 

Рекомендовані товари

more_vertТермометр Microlife MT1951
280 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Термометр Microlife MT1951close

Опис:Результат вимірювання температури тіла не змусить себе довго чекати, оскільки, завдяки сучасному електронному термометру Microlife MT 1951, вам необхідно буде витратити від 10 секунд до 2 хвилин. При вимірюванні температури від 32 до 42,9 градусів похибка становитиме ±0,1°C, що необхідно завжди враховувати при виборі варіанту лікування хворого. Завдяки вигнутому корпусу, Microlife MT 195..

more_vertТермометр Microlife MT3001
225 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Термометр Microlife MT3001close

Опис:Завдяки відсутності ртуті в моделі Microlife MT 3001, користуватися таким термометром безпечно і досить просто. Термометр має пластиковий корпус з інформаційним екраном і зручний наконечник. Вимірювати температуру приладом Microlife MT 3001 можна трьома різними способами, виходячи з того, який хворий потребує визначення рівня його самопочуття. Модель Microlife MT 3001 проводить вимірюва..

more_vertТермометр Біметалевий ТББ
0 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Термометр Біметалевий ТББclose

Опис: Зроблений з прозорого пластика за рахунок чого, непомітний на склі. Принцип роботи біметалевих приладів заснований на використанні пружин, що складаються з двох свальцованних металів, які при нагріванні або охолодженні обертають стрілку приладу. Якщо ви шукайте щось незвичайне і виходить за рамки стандартного - термометр ТББ саме Ваша модель. Матеріал корпуса: Пластик Діапазон..