compare_arrows0
Є в наявності
Дезінфекційний засіб "Асептік-Біодез"
Дезінфекційний засіб "Асептік-Біодез"
  • favorite_border
  • compare_arrows

Дезінфекційний засіб "Асептік-Біодез"


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
300 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Призначення засобу. Засіб використовують у нерозведеному стані з метою гігієнічної антисептики рук персоналу, пацієнтів, відвідувачів лікувально-профілактичних (у тому числі дитячих, акушерсько-гінекологічних та неонатологічних відділеннях), оздоровчих, учбових, дитячих дошкільних, аптечних, харчових закладів, пунктів переливання крові, лабораторій різного профілю, закладів соціального захисту. Антисептик має протимікробні властивості щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи збудників туберкульозу), віруліцидні, (включаючи збудників гепатитів В і С, ВІЛ-інфекції, поліоміеліту, вірусу групи птахів A/H5N1, вірусу свинячого грипу A/H1N1), фунгіцидні (щодо грибів роду Candida і патогенних дерматофітів) властивості.

Засіб має пролонговану протягом 3 годин протимікробну дію.

Склад засобу: вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: ізопропанол - 63,0 +-2,0, алкілдиметил-бензиламоній хлорид - 0,15 +-0,03 (діючі речовини), допоміжні речовини (зволожуючі та пом'якшуючі добавки, вода до 100,0.

Нормовитрати: 3-4мл. на одну обробку рук.

Відповідає вимогам ТУУ 20.2-32436433-00:2014р.

Об'єм: 1л. - 300грн. 5л. - 1300грн.

          

Рекомендовані товари

more_vertДезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний
200 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Дезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний close

Опис:    Готовий до використання спиртовий розчин для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук, дезінфекції шкіри тіла перед хірургічними втручаннями у хірургічній, косметологічній та стоматологічній практиці, а також для швидкої дезінфекції невеликих за площею поверхонь і виробів медичного призначення, тощо.Спосіб застосування:    Обробку засобом здійснюють шляхом втир..