compare_arrows0

Іплікатори "Мирта" Кузнєцова

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertМирта іплікатор 144шт.
80 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мирта іплікатор 144шт.close

Іплікатор Кузнєцова (144шт.) Голковий лікувально-профілактичний масажер.Голковий пластмасовий іплікатор надає нормалізує вплив на нервову систему, знижує перенапруження в м'язах, підсилює кровообіг, активізує обмінні процеси, надає рефлекторний вплив на відповідні органи, в силу чого може ефективно використовуватися в лікувальних і профілактичних цілях.Іплікатор Кузнєцова призначений для:- пок..

more_vertМирта іплікатор 250х200, 63шт.
90 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мирта іплікатор 250х200, 63шт.close

Опис:Голчастий іплікатор "Мирта" на тканині, виробник Україна (Харків) - лікувально-профілактичний масажер.Основні дії:- Розслаблює м'язи, знімає напругу, зменшує м'язові судоми;- Активізує інтенсивність кровотоку, зменшує венозний застій;- Підсилює процеси обміну;- Активізує обмінні процеси, згубно діє на відкладення жирової тканини в підшкірній клітковині;- При захворюваннях суглобів - артроз..

more_vertМирта іплікатор 460х250 144шт.
200 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мирта іплікатор 460х250 144шт.close

ОписГолчастий іплікатор Мирта на тканині, виробник Україна (Харків) - лікувально-профілактичний масажер.Основні дії:- Розслаблює м'язи, знімає напругу, зменшує м'язові судоми;- Активізує інтенсивність кровотоку, зменшує венозний застій;- Підсилює процеси обміну;- Активізує обмінні процеси, згубно діє на відкладення жирової тканини в підшкірній клітковині;- При захворюваннях суглобів - артрозах,..

more_vertМирта іплікатор 63шт.
50 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мирта іплікатор 63шт.close

Опис: Іплікатор Кузнєцова (63шт.) Голковий лікувально-профілактичний масажер.Голковий пластмасовий іплікатор надає нормалізує вплив на нервову систему, знижує перенапруження в м'язах, підсилює кровообіг, активізує обмінні процеси, надає рефлекторний вплив на відповідні органи, в силу чого може ефективно використовуватися в лікувальних і профілактичних цілях.Іплікатор Кузнєцова призначений для:..

Вже давно відомо, що правильне вплив в міру гострими голочками на рефлекторні зони і точки шкіри є ефективною допомогою від безлічі недуг, і також їх профілактикою. Голчастий іплікатор від виробника "Мирта" - простий, доступний і зручний масажер, який надає зціляє, комплексний вплив:
• він нормалізує кровообіг, гармонізує нервову систему, активізує обмінні процеси;
• рефлекторно впливає на внутрішні органи;
• приводить в норму сон, прибирає стресові стани;
• усуває біль в м'язах, хребті;
• сприяє активізації сексуального життя;
• допомагає повернути шкірних покривів тонус і еластичність;
• допомагає нормалізувати роботу серця, привести в порядок судини.
Користуватися іплікатор від «Мірта» просто - достатньо притиснути його до потрібної ділянки рукою, помірно інтенсивно. Можна також застосувати вага власного тіла, просто встати на іпплікатор стопами, або лягти на нього, на спину. Ще один метод - притискання аксесуара до попереку, еластичним бинтом або поясом. Час впливу на шкіру слід нарощувати поступово.
Іплікатор голчастого типу не можна лікуватися, якщо на шкірі є бородавки, папіломи, плями пігментні, гнійники. Протипоказаннями також є пухлини, гострі запальні процеси, тромбофлебіти.