compare_arrows0

Рециркулятори

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vert Рециркулятор бактерицидний Аерекс-стандарт 15 Заповіт
2,180 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Рециркулятор бактерицидний Аерекс-стандарт 15 Заповітclose

Опис:Компактні розміри рециркулятора Аерекс-стандарт 15 дозволяють його використання в невеликих приміщеннях лікувально-профілактичних установ, харчових виробництв, перукарень, спортивних, дитячих, навчальних, великих житлових приміщень. Рециркулятор призначений для знезараження повітря від вірусних мікроорганізмів в присутності людей. Встановлений всередині корпусу вентилятор переміщає повіт..

more_vertРециркулятор бактерицидний Аерекс-констант Заповіт
3,600 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Рециркулятор бактерицидний Аерекс-констант Заповітclose

Опис:Стильний дизайн в поєднанні з ефективною очищенням повітря від вірусних бактерій робить настільний рециркулятор Аерекс-констант незамінним помічником для офісних і житлових приміщень. Корпус рециркулятора виконаний з високоякісного пластику і має зручну панель управління. Крім лампи низького тиску з ультрафіолетовим спектром хвилі 253,7нм., В рециркулятора встановлений захисний фільтр дл..

more_vertРециркулятор бактерицидний Аерекс-профешнл 1000
21,620 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Рециркулятор бактерицидний Аерекс-профешнл 1000close

Опис:Для максимального збільшення ефективності очищення повітря в промислових приміщеннях розроблений спеціальний високопотужний рециркулятор Аерекс-профешнл 1000. Збільшена потужність вентилятора дозволяє пропускати великі об'єми повітря в одиницю часу і досягати більш високого ступеня його очищення за рахунок збільшення кількості бактерицидних ламп до 11 шт. При контакті бактерій з ультрафі..

more_vertРециркулятор бактерицидний Аерекс-профешнл 560 Заповіт
13,550 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Рециркулятор бактерицидний Аерекс-профешнл 560 Заповітclose

Опис:Промисловий рециркулятор Аерекс-профешнл 560 призначений для знезараження повітря в приміщеннях великого об'єму в присутності людей - промислових цехів, спортивних майданчиків, виставкових комплексів. Потужний вентилятор дозволяє переміщати великі маси повітря через внутрішню камеру рециркулятора, де встановлено шість бактерицидних ламп низького тиску. При контакті бактерій з ультрафіоле..

more_vertРециркулятор бактерицидний Аерекс-профешнл 80 Заповіт
4,700 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Рециркулятор бактерицидний Аерекс-профешнл 80 Заповітclose

Опис:Рециркулятор бактерицидний Аерекс-профешнл 80 є відмінним рішенням для очищення повітря в лікувально-профілактичних, виробничих і громадських установ, в присутності людей, де в першу чергу потрібно зручність експлуатації і сучасний дизайн. Рециркулятор має зручний пульт управління. У корпусі рециркулятора, виготовленого з високоякісного пластику, встановлено дві бактерицидні лампи низько..

more_vertРециркулятор бактерицидний Аерекс-стандарт 30 Заповіт
2,430 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Рециркулятор бактерицидний Аерекс-стандарт 30 Заповітclose

Опис:Рециркулятор бактерицидний Аерекс-стандарт 30 знаходить широке застосування для знезараження повітря в медичних, дитячих і офісних приміщеннях, особливо під час підвищеного порогу вірусних захворювань. Його застосування дозволяє знизити ризик зараження повітряно-крапельним шляхім в місцях скупчення груп людей. Знезараження проводиться за рахунок взаємодії повітряних мас з ультрафіолетови..

Існує безліч ситуацій і обставин, коли виникає необхідність знезараження повітря для забезпечення безпеки людей, що знаходяться в приміщенні. У таких випадках необхідно використовувати спеціальні ультрафіолетові опромінювачі (або бактерицидні рециркулятори повітря).