compare_arrows0

Вироби з льону ЛінТекс

Виберіть підкатегорію

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertДитяча подушка 40х60см. з натуральним наповнювачем
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Дитяча подушка 40х60см. з натуральним наповнювачемclose

Матеріали екологічні і безпечні.Здійснюючи вибір подушки, варто уважно підійти до цього питання, використовуючи життєвий досвід, згадавши свої подушки і ступінь комфортності сну на них.Наповнювач Ви можете вибрати самостійно.Наповнювачі на Ваш вибір: Розпушений 100% натуральний льон. Льон дуже корисний. З льняним наповнювачем подушка виходить максимально натуральною і щільною. Новин..

more_vertЛляна подушка-грілка
120 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Лляна подушка-грілкаclose

Подушка-грілка- одна з таких подушок. Вона складається повністю з натурального матеріалу - льону. Виріб можна гріти або охолоджувати, тобто має кілька застосувань.В якості наповнювача в подушці використовується насіння льону. Її можна нагрівати або охолоджувати, що дає величезну перевагу і робить цей виріб багатофункціональним.Характеристики дитячої подушки-грілки:В якості наповнювача ми викор..

more_vertМатрац в люльку з льону
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Матрац в люльку з льонуclose

Пропонуємо матраци в люльки як стандартних, поширених розмірів- 40х90 см., так і за індивідуальними параметрами. Окрім розмірів ми можемо запропонувати підібрати висоту, наповнювач і тканину з якої може бути пошитий знімний чохол матраца. Матрац може бути як з лляним наповнювачем з обох сторін, так і мати ефект "зима / літо" - де на одну сторону настилається шар 100% - льону (літня сторона) а..

more_vertМатрац для дитячого візка зі зйомним чохлом
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Матрац для дитячого візка зі зйомним чохломclose

Матрац в дитячий візок відіграє особливу роль в житті малюків. Якісний матрац покращує сон дитини і сприяє формуванню міцної імунної системи. Наші вироби повністю натуральні, гіпоалергенні і антибактеріальні, що є одним з головних плюсів в момент вибору матраца в прогулянкову коляску. Ми не застосовуємо синтетику в товарах для малят. Крім матрациків в дитячі візки та люльки стандартних роз..

more_vertПодушка в дитячі візочки
255 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Подушка в дитячі візочкиclose

Дитячі екологічні подушки в візочки, високої якості і тільки з натуральних матеріалів. Льон, бавовна і ніякої синтетики.Виходячи з того що синтетичні матеріали негативно впливають на формування імунітету малюків, ми використовуємо, в якості наповнювача для дитячих подушок в коляску - натуральний льон. Льон - це природний матеріал, який дає безліч переваг і є лідером серед текстильних матеріалів. Н..

more_vertПодушка в дитяче ліжко
325 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Подушка в дитяче ліжко close

Наш магазин радий запропонувати Вам подушки в дитяче ліжечко з екологічних матеріалів, які допоможуть Вашій дитині бути здоровим і отримати максимальний комфорт під час сну.В ЛінТекс створюється безліч корисних екологічних товарів для дітей. У виробництві ми використовуємо українські матеріали - бавовну і льон. Це два природних матеріали, які приносять величезну користь для людини.Льон і бавов..

more_vertПодушка для годування
1,500 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Подушка для годуванняclose

На сьогодні такі подушки вельми поширені. Схожих товарів багато, але не кожен робить це виріб з метою поліпшити якість життя людини. Ми працюємо тільки з натуральними і антиалергенними матеріалами, тому наші подушки вигідно відрізняються від інших. При виробництві такої подушки ми використовуємо 100% -й лляний наповнювач, який, завдяки своїм природним якостям сприяє повноцінному відпочинку ди..

Людина використовує лляне волокно протягом багатьох століть. Навіть мумії стародавніх фараонів оберталися в лляну тканину. В лляній тканині міститься кремнозем, саме він перешкоджає поширенню грибків і бактерій. Лляна нитка використовується в хірургії, вона повністю розчиняється і не вимагає видалення.

З чого складається лляний матрац:

Ви можете купити лляний матрац на сайті компанії за найвигіднішою ціною. В електронному каталозі представлені такі різновиди лляних матраців:

1. Лляні матраци, виготовлені в лляній тканині.

2. Льняні матраци на бавовняної тканини.

3. Наматрасники на основі льону в лляній тканині.

4. Наматрасники на основі льону в бавовнянній тканині.

Основні переваги лляних матраців:

В якості наповнювача використовується натуральний матеріал. У стеблі льону можна зустріти понад шість десятків мікроелементів, які корисні для організму. Матеріал врлодіє :

1. Природними антисептичними властивостями.

2. Завдяки високому влагообмену і терморегуляції людина уві сні не пріє і не пітніє.

3. Сон на лляному матраці покращує кровообіг.

4. Підвищується поріг імунної системи.

5. Виключає накопичення статичної електрики.

6. Виключає появу алергічної реакції організму.

7. Має знеболюючим ефектом.

8. Тіло сплячої лидини на матраці дихає.

У максимальному ступені матраци підійдуть для маленьких дітей, вони не тільки заспокоять малюка, але і здатні загоїти легкі садна. Уві сні малюк отримує правильне положення спини завдяки міцності і жорсткості лляних тканин. Сон у дитини буде завжди міцним і здоровим. Навіть в теплу літню ніч дитина на лляному матраці буде відчувати себе максимально комфортно.