compare_arrows0
Є в наявності
Монітор пацієнта Heaco G3D
Монітор пацієнта Heaco G3D
Монітор пацієнта Heaco G3D
Монітор пацієнта Heaco G3D
Монітор пацієнта Heaco G3D Монітор пацієнта Heaco G3D
  • favorite_border
  • compare_arrows

Монітор пацієнта Heaco G3D


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
Товар під замовлення
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline
Ціну уточнюйте! Монітор пацієнта Heaco G3D зручний і надійний апарат для використання в різних відділеннях лікувального закладу в тому числі швидкої допомоги. Вимірює ЕКГ, ЧСС, дихання, температуру, SpO2 і артеріальний тиск (систолічний, діастолічний і середній тиск). Опціонально можна укомплектувати зовнішнім модулем вимірювання вуглекислого газу в бічному потоці. Всі параметри вимірювання можна відобразити у формі графіків для аналізу динаміки зміни при тривалому моніторингу. Настроюються візуальні і звукові тривоги всіх життєво важливих параметрів пацієнта допоможуть медичному персоналу якісно контролювати будь-які зміни стану пацієнта. Особливості: - 12-ти дюймовий ЖК-дисплей з високою роздільною здатністю (800 х 600) для чіткого відображення трендів; - збереження інформації моніторингу до 96 годин; - модуль вимірювання кров'яного тиску з захистом від перекачування манжети; - настройка тривоги верхньої і нижньої межі; - захист від дефібрилятора і електрохірургічного обладнання. Модель: G3H Гарантія: 12 місяців

Рекомендовані товари

more_vertМонітор добового АТ і ЧСС ABMP50 Heaco
0 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор добового АТ і ЧСС ABMP50 Heaco close

Ціну уточнюйте! Ціну уточнюйте!Опис:Монітор добового АТ і ЧСС ABMP50 Heaco  є амбулаторним монітором артеріального тиску, який може проводити вимірювання артеріального тиску протягом 24 годин.Він гарантує високу точність вимірювань. Застосовується в клініках, лікарняних палатах або на дому для щоденного контролю стану АТ.Особливості Монітора добового АТ і ЧСС ABMP50 Heaco :Компактний і пор..

more_vertМонітор пацієнта uMEC10 Mindray
0 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор пацієнта uMEC10 Mindrayclose

Ціну уточнюйте! Нова модель монітора пацієнта uMEC10 - результат 25-річного досвіду виробництва систем моніторування стану пацієнтів компанії Mindray. Елегантний зовнішній вигляд, висока продуктивність, чудова ергономіка, надійність і, звичайно ж, низька вартість - Mindray uMEC володіє всіма необхідними конкурентними перевагами. Використання нової платформи і сучасних технологій дозволило..