compare_arrows0
Є в наявності
Ляпко "Килимок великий" 7,0 AG
Ляпко "Килимок великий" 7,0 AG
  • favorite_border
  • compare_arrows

Ляпко "Килимок великий" 7,0 AG


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
1,950 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Опис:

  • Пристрій аплікаційний Ляпка «Килимок Великий»
  • Крок голки 7,0 мм, розмір 275 × 480 мм, кількість голок 2710.
  • Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.
  • Особливістю «Килимка» є його велика площа дії та найбільша відстань між голками, завдяки чому він має підвищену ефективність лікування.

Аплікатор Ляпка «Килимок Великий» також застосовується як профілактичний засіб для зміцнення та збереження здоров'я, підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин.
Висока лікувальна ефективність досягається за рахунок гальванічних струмів, що виникають у шкірі, на вістрях і між голками, і в результаті цього — підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму.
«Килимок Великий» у процесі використання стикається зі шкірою, не ушкоджуючи її, не має контакту з кров'ю. При індивідуальному використанні не потребує дезінфекції спеціальними антибактеріальними засобами: обробка миючим розчином, промивання проточною водою та просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фену). Після сеансу аплікацій (у лікувальних установах) він повинен піддаватися дезінфекції одним з методів, вказаних в ОСТ 42-21-2-85. При правильному догляді термін служби аплікаторів Ляпка становить 5–7 років.

Застосування:

Тривалість сеансу, тобто час дії на шкіру аплікатора, визначає отримання бажаного ефекту:
— для тонізації, знеболення при гострих сильних болях, для підвищення працездатності й артеріального тиску при гіпотонії — 7–10 хвилин;
— для розслаблення, зняття тривалих хронічних болів, пониження артеріального тиску, снодійного ефекту — 15–30 хвилин.
Важливою умовою успішного лікування та відсутності дискомфортних відчуттів є правильне укладання на аплікатор, при якому відносно дискомфортні відчуття перших п'яти хвилин переходять у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, що часто завершуються повноцінним здоровим сном.
Щоб правильно укласти на аплікатор, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта за допомогою правильно укладених подушок і згорнутих валиками махрових рушників.
При дискомфорті, що триває протягом 10–15 хвилин, аплікатор слід прибрати й застосувати лише через 5–10 годин або наступного дня. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути неправильне накладення пристрою, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з нього, що супроводжується пошкодженням шкіри. Для усунення цих явищ слід підвестися над аплікатором і опуститися на нього знову, підклавши під колінні суглоби м'який валик. Тривалість курсу лікування — 1–2 тижні. Курс можна повторити через 2–4 тижні. Є позитивний практичний досвід тривалого, протягом декількох місяців підряд щоденного вживання аплікатора.


Рекомендовані товари

more_vertЛяпко "Дует"
490 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко "Дует"close

"Дует" (крок голки 5,8 мм; розмір 59 x 470 мм). Два «Дуету» по площі впливи можуть замінити іпплікатор «Квадро». Оптимальним є використання при болях в спині. Рекомендується застосування уздовж хребта.Характеристика Загальна ширина: 5,9 см Крок голки: 5,8 мм Загальна довжина: 47 см Виробник: Ляпко Країна виробника: Україна Кількість голок: 890 шт. Тривалість сеансу: ..

more_vertЛяпко "Супутник плюс"
290 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко "Супутник плюс"close

Опис:Це еластична пластина, розміром 59х235 мм. Крок голки становить 5,8 мм. (шия)Масажер Ляпко - це засіб для загального оздоровлення організму, покращенняння життєвого тонусу і стимуляції імунітету. Комплексний вплив на біологічно активні точки, гальванічно-електричний ефект, що забезпечується елементами, з яких зроблені голки впливає на всю нервову систему, прискорюючи при цьому лімфо і кр..

more_vertЛяпко "Народний" 7,0 Ag
440 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко "Народний" 7,0 Agclose

Опис:Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag  - це аплікатор, що використовується на всіх ділянках тіла: спина, поперек, область сідниць, грудна клітка, живіт, кінцівки. Економ-варіант, має меншу ціну, але великі можливості. Завдяки своїм розміром і найбільшій відстані між голками має підвищену інтенсивністю і ефективністю впливу. Рекомендований для аплікацій на будь-які ділянки тіла, може ..