compare_arrows0
Є в наявності
Комплект електродів углетканевих до апаратів електротерапії
Комплект електродів углетканевих до апаратів електротерапії
  • favorite_border
  • compare_arrows

Комплект електродів углетканевих до апаратів електротерапії


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
Товар під замовлення
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Призначені для проведення будь-яких видів низькочастотних електротерапевтичних процедур.

Опис:

Комплект електродів углетканевих до апаратів електротерапії (прямокутні: 40х50мм-2шт., 50х100мм-2шт., 90х140мм-2шт., 130х190мм-2шт., комір Щербаку 250х440мм)

Електроди призначені для роботи з різними фізіотерапевтичними апаратами, що використовують в якості медичного впливу електричний струм (електрофорез, гальванізація, ампліпульстерапія та ін.), І відповідають вимогам усіх відомих лікувальних методик.

Кожен електрод складається з бавовняної багатошарової гидрофільної прокладки (9 шарів білої фланелі) і струмопровідного шару з вуглецевої тканини. Застосування вуглецевого матеріалу дозволяє використовувати 100% площі електрода, при цьому забезпечується рівномірна щільність струму по всьому електроду. Для поліпшення умов сушки кожен електрод складається з трьох з'єднаних між собою гідрофільних пакетів. Для підключення струмопідводу із зовнішнього боку електрода є спеціальниа кишеня.

Ресурс електродів - 100 циклів процедур. Середній термін служби до списання - 6 міс. При цьому інтенсивність експлуатації - до 2-х циклів в день.

Електроди можна прати і проводити стерилізацію та знезараження кип'ятінням в дистильованій воді; сушка може бути як природною, так і в термошкафу, рекомендована температура сушки до 85 градусів. Для продовження служби електроди не слід довгий час залишати вологими.

Перед першим застосуванням виробник рекомендує провести стерилізацію електродів протягом 30 хв.

Інструкція про застосування:
     Для проведення процедури необхідно:
- Поєднати двошаровий електрод білою гідрофільною стороною з додатковою гидрофільною прокладкою, не допускаючи виходу електрода за краї прокладки;
- Змочити теплою водопровідною водою або лікарським препаратом (з метою економії рекомендується змочувати лікарським препаратом тільки гідрофільну прокладку);
- Накласти електрод на ділянку тіла пацієнта (білою стороною безпосередньо до тіла пацієнта);
- Зафіксувати прокладки на тілі пацієнта за допомогою еластичного бинта або будь-яким іншим традиційним способом;
- Приєднати струмопровідні затискачі до токорозділюючому шару електроду.
     УВАГА: не допускати дотику токорозділюючого шару електроду (сірого кольору) або металевих частин струмопровідних затискачів з тілом пацієнта.


Рекомендовані товари

more_vertЕлектрокардіограф 12 канальний ECG1201 Heaco
0 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Електрокардіограф 12 канальний ECG1201 Heacoclose

Ціну уточнюйте!Ціна залежить від комплектації.Опис:Електрокардіограф 12 канальний ECG1201 Heaco - це стаціонарний апарат, який допомагає сучасній лікаря при роботі з великим потоком пацієнтів і полегшує діагностику роботи серця.Heaco ECG1201 має зручний великий восьмидюймовий кольоровий дисплей, на якому відображається одночасно 12 відведень, і вбудований термопринтер з цифровими фільтрами, як..