compare_arrows0
Є в наявності
Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповіт
Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповіт
  • favorite_border
  • compare_arrows

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповіт


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
6,000 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ, завдяки оптимальним розмірам, широко використовується в медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій. Стандартно камера має настільне виконання, але також може бути встановлена на мобільну стійку. В її робочій зоні може знаходитися до п'яти лотків з попередньо стерилізованим інструментом. Камери ультрафіолетові не призначені для стерилізації інструменту, а тільки для підтримки стерильності. Корпус камери виготовлений з високоякісного металу, пофарбованого порошковою фарбою, що дозволяє обробляти поверхню дезінфікуючими розчинами. Підтримка стерильності здійснюється лампою низького тиску TUV 15Вт Заповіт при закритій кришці камери. При підконтрольному використанні інструмент залишається стерильним протягом 600 годин. Якщо протягом 600 годин інструмент не був використаний, він повинен бути заново стерилізований. Додатково камера може бути обладнана датчиком відключення лампи і автономним живленням.

Споживча потужність, ВА, не більше – 50

Габаритні розміри, мм: (дов*гл*вис) – 660*470*360

Рекомендовані товари

more_vertКамера ультрафіолетова ЕКОНОМ Заповіт
3,200 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Камера ультрафіолетова ЕКОНОМ Заповітclose

Камера ультрафіолетова ЕКОНОМ являє собою саму компактну модель з лінійки стерильних камер Компанії «Заповіт». В її робочій зоні може знаходитися до двох лотків зі стерильним інструментом. Камера не призначена для стерилізації інструменту, а тільки для підтримки його стерильності перед застосуванням в медичних, лікувальних установах і перукарнях. Корпус камери виготовлений з високоякісного металу,..

more_vertКамера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповіт
6,000 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ Заповітclose

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ, завдяки оптимальним розмірам, широко використовується в медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій. Стандартно камера має настільне виконання, але також може бути встановлена на мобільну стійку. В її робочій зоні може знаходитися до п'яти лотків з попередньо стерилізованим інструментом. Камери ультрафіолетові не п..

more_vertКамера ультрафіолетова МОБІЛ Заповіт
11,500 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Камера ультрафіолетова МОБІЛ Заповітclose

Опис:Камера ультрафіолетова МОБІЛ застосовується для зберігання стерильного інструменту в операційних та інших медичних кабінетах, де використовується велика кількість інструменту. Стандартно камера встановлена на пересувні опори для зручності її переміщення, але також може бути виготовлена в настільному виконанні. Камери ультрафіолетові не призначені для стерилізації інструменту, а тільки для під..