compare_arrows0
Є в наявності
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі КСК-1
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі КСК-1
  • favorite_border
  • compare_arrows

Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі КСК-1


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
Товар під замовлення
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH КСК-1, діаметр 125 мм, висота 80 мм.

Бренд: Surgiwell (Пакистан)

    Бікс стерилізаційна коробка , стерилізаційний барабан – металева коробка для стерилізації перев’язувального матеріалу і білизни в автоклаві і зберігання їх в операційних і перев’язувальних.

Пар при автоклавуванні потрапляє всередину біксу через отвори в стінці корпусу, які після вилучення біксу з автоклава закривають спеціальним пристосуванням. Виготовляють бікс  з нержавіючої сталі. Бікс має круглу форму.

Бікс використовується при паровому методі стрілізаціі (в автоклаві): в простому біксі з рухомим металевим обідком стерильність зберігається протягом трьох – п’яти діб, в бікси з антибактеріальним фільтром стерильність зберігається протягом 20-29 діб.

Характеристики:

Матеріал – нержавіюча сталь.

Діаметр – 125 мм

Висота – 80 мм

Об `єм – 1л.

Країна-виробник: Пакистан

Рекомендовані товари

more_vertКонтейнери для медичних відходів DISPO
36 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Контейнери для медичних відходів DISPOclose

Опис:Контейнери для медичних відходів DISPO, одноразового використання для утилізації колючо-ріжучих медичних відходів. Кришка щільно одягається на корпус контейнера для виключення витоку відходів і гарантії безпеки.Має отвори для безконтактного видалення великих матералів, а так само меншого діаметра для ін'єкційних голок шприців, з'ємних лез скальпелів, скарифікаторів, хірургічних голок (судинни..

more_vertЄмкість для збору сечі жіночий
120 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ємкість для збору сечі жіночийclose

Опис:Сечоприймачі призначені для збору сечі при сечовипусканні, є засобом догляду за хворими, які не здатні пересуватися самостійно. Сечоприймачі легкі в застосуванні і дуже зручні в домашніх умовах, стаціонарах, лікувально-профілактичних установах.Сечоприймачі зроблені з полімерного матеріалу, що робить їх легкими і зручними в застосуванні. Поверхня сечоприймача гладка, що дозволяє швидко і легко..

more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі КСК-3п
0 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі КСК-3п close

Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі SCHIMMELBUSCH. Діаметр 150 мм, висота 150 мм КСК-3пБренд: Surgiwell (Пакистан)    Бікс стерилізаційна коробка , стерилізаційний барабан – металева коробка для стерилізації перев’язувального матеріалу і білизни в автоклаві і зберігання їх в операційних і перев’язувальних.Пар при автоклавуванні потрапляє всередину біксу через отвори..