compare_arrows0
Є в наявності
  • favorite_border
  • compare_arrows

Мило рідке туалетне Санософт


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
85 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Опис:

М’який миючий лосьон на основі натуральних компонентів для догляду за шкірою, не містить лугів і мила, запобігає пересушуванню шкіри та підтримує її захисний бар’єр, має сприятливий для шкіри рівень рН, приємний свіжий запах, пройшов дерматологічне випробування

Витрати засобу: Миття рук – 2мл. Засобу, прийняття ванн – 40-100мл. засобу.

Склад: Вода, аПАР (натрій лауретсульфат) від 15 до 30%, нПАР (ДЕА коко амід, кокоамідопропілбетаїн, коко глюкозид, дециглюкозид, гліцерилмоноолеат) більше 5%, натрій хлорид, ЕДТА, феноксиетанол, 2-бромо-2-нітропропан-1,3-діол, метил-парабен, пропілларабен, лимонна кислота, барвник, запашка.

Миття рук гігієнічної та перед хірургічною дезінфекцією, миття пацієнтів перед операціями в хірургії, гінекології, урології, проктології, дерматології, очищення поверхневих ран після видалення цинкових і гіпсових решток, миття рук персоналу на виробництві, миття тіла і рук, прийняття ванн дорослими та дітьми.

Обєм:0,5л.

Рекомендовані товари

more_vertДезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний
200 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Дезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний close

Опис:    Готовий до використання спиртовий розчин для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук, дезінфекції шкіри тіла перед хірургічними втручаннями у хірургічній, косметологічній та стоматологічній практиці, а також для швидкої дезінфекції невеликих за площею поверхонь і виробів медичного призначення, тощо.Спосіб застосування:    Обробку засобом здійснюють шляхом втир..

more_vertФамідез АФ New Засіб спиртовий дезінфекційний
120 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Фамідез АФ New Засіб спиртовий дезінфекційний close

    Опис:    Високоефективна швидка дезінфекція стоматологічного , перукарського та косметологічного інструментарію, предметів догляду за хворими, малогабаритних предметів, вузлів обладнання та устаткування, невеликих та важкодоступних поверхонь, санітарно-технічного обладнання. Не містить альдегідів.     Готовий до використання спиртовий розчин. Не ушк..

more_vertЗасіб для миття дитячого посуду Бджілка
55 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Засіб для миття дитячого посуду Бджілкаclose

Сфера застосування:Засіб для миття дитячого посуду з легкістю видаляє навіть засохле забруднення (молочне, харчове і тд.) також підходить для миття іграшок та аксесуарів з будь-яких матеріалів. Завдяки вдало поєднаним компонентам, засіб безпечний навіть для новонароджених, повністю змивається, залишає шкіру рук ніжною.Спосіб застосування:для миття посуду: нанести засіб на поролонову губку. Потерти..