compare_arrows0
Є в наявності
Дезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний
Дезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний
  • favorite_border
  • compare_arrows

Дезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
200 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Опис:

    Готовий до використання спиртовий розчин для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук, дезінфекції шкіри тіла перед хірургічними втручаннями у хірургічній, косметологічній та стоматологічній практиці, а також для швидкої дезінфекції невеликих за площею поверхонь і виробів медичного призначення, тощо.

Спосіб застосування:

    Обробку засобом здійснюють шляхом втирання у шкіру. Застосування у дітей раннього віку слід проводити під наглядом лікаря.

Ефективний засіб проти бактерій, вірусів, та грибків.

Гігієнічна дезінфекція рук: 3мл. засобу втирати в шкіру впродовж 30с.

Хірургічна дезінфекція рук: 10мл. засобу порціями по 3 мл. втирати в шкіру впродовж 3хв.

Суха шкіра: перед пункціями та ін'єкціями - 15с.; перед пункціями суглобів, порожнин тіла і порожнистих органів, а також перед оперативними маніпуляціями - 1хв. Жирна шкіра: 10хв.

Склад: 100г. засобу містить (г): 2-пропанолу - 60,0-66,6; 1,3-бутандіолу - 0,104-0,126 (діючі речовини), запашку, зволожуючі та пом'якшуючі шкіру добавки, воду - до 100,0.

Об'єм:  330мл.


Рекомендовані товари

more_vertДезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний
200 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Дезодерм Засіб спиртовий дезінфекційний close

Опис:    Готовий до використання спиртовий розчин для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук, дезінфекції шкіри тіла перед хірургічними втручаннями у хірургічній, косметологічній та стоматологічній практиці, а також для швидкої дезінфекції невеликих за площею поверхонь і виробів медичного призначення, тощо.Спосіб застосування:    Обробку засобом здійснюють шляхом втир..

more_vertМило рідке туалетне Санософт
85 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мило рідке туалетне Санософтclose

Опис:М’який миючий лосьон на основі натуральних компонентів для догляду за шкірою, не містить лугів і мила, запобігає пересушуванню шкіри та підтримує її захисний бар’єр, має сприятливий для шкіри рівень рН, приємний свіжий запах, пройшов дерматологічне випробуванняВитрати засобу: Миття рук – 2мл. Засобу, прийняття ванн – 40-100мл. засобу.Склад: Вода, аПАР (натрій лауретсульфат) від 15 до 30%,..