compare_arrows0
Є в наявності
Апарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГ
Апарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГ
Апарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГ
Апарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГ
Апарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГАпарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГ
 • favorite_border
 • compare_arrows

Апарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГ


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
1,000 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Опис:

Апарат для низькочастотної магнітотерапії НОВАТОР МАГ-30-4 портативний МАГ-30-4 – компактний переносний прилад, що працює на ефектах магнітного неоднорідного поля. Що воно дає? Терапевтичний вплив апарату породжує хороший знеболюючий, протизапальний ефект. Відзначається поліпшення місцевого кровообігу і мікроциркулярного процесів, зменшується травматичний набряк, що значно прискорює і стимулює регенерацію тканин. Діє там, де іншим не можна.  Вплив апарату добре переноситься ослабленими хворими, людьми похилого віку, чутливими алергіками і сердечниками. Ефективність залишається на високому рівні при лікуванні як гострих, так і хронічних станів. А в разі, коли протипоказана УВЧ, СВЧ, ультразвукова терапія, МАГ-30-4 залишається вірним помічником. Відкрийте друге дихання Апарат в буквальному сенсі ставить на ноги людей з віковими проблемами суглобів і хребта (мінімальної рухливістю, болями). Також варто згадати безсоння, дратівливість, підвищений тиск – з цими проблемами низькочастотне магнітне поле теж справляється на ура. Ну а прості удари і рани, само собою, заживають швидше. Маючи в аптечці цей прилад, Ви значно економите час на відвідування клінік, адже він розроблений спеціально для комфортного домашнього використання. Залишається тільки проконсультуватися з лікарем і приступати!

Сфера застосування:

 • лікувальні заклади
 • спортивна медицина
 • домашня фізіотерапія

Апарат призначений для лікування:

 • захворювань опорно-рухового апарату
 • серцево-судинних захворювань
 • неврологічних захворювань
 • гінекологічних захворювань
 • ЛОР-захворювань
 • ускладнень цукрового діабету
 • дерматологічних захворювань

Потужність: 220 Вт

Основнi характеристики:

Модель: МАГ-30-4

Бренд: Новатор

Додаткові характеристики:     апарат призначений для роботи в повторно-короткочасному режимі протягом 6 год: 20 хв робота – 10 хв перерва, споживана потужність – не більше 30 Вт, електроживлення пристрою передбачено від мережі змінного струму, напругою 220 Вольт (в межах від -10% до + 10%) або 230 Вольт (з можливим відхиленням від -10% до + 6%) і частотою 50 Гц

Колір:   білий

Розмiр та вага

Висота: 11,5 см

Ширина: 8 см

Глибина: 4,7 см

Вага: 0,5 кг 

Додаткова інформація

 Країна-виробник: Україна

Рекомендовані товари

more_vertАпарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА
1,450 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНАclose

Опис:Апарат для місцевої дарсонвалізації. Забезпечує вплив на шкірні покриви коронним високочастотним розрядом без ушкодження біологічних структурних тканин (через шкірну стимуляцію)  і призначений для застосування в косметологічній практиці, спортивній медицині, домашній фізіотерапії та практиці сімейного лікаря, в лікувально-профілактичних установах широкого профілю для профілактики і..

more_vertАпарат вібро масажний ПРОСТАМ
2,240 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Апарат вібро масажний ПРОСТАМclose

Опис:Впливає на організм змінними високочастотними струмами, магнітним полем і мікровібрацією. Користуватися можливо в домашніх умовах, але обов'язково проконсультуватися з лікарем. Прилад призначений для лікування запальних захворювань передміхурової залози в стадії стихання запального процесу і у фазі ремісії.Функції:- Зняття всіх симптомів простатиту.- Підвищення потенції. - Покращення ерек..

more_vertАпарат ультрафіолетового опромінення "Промінь"
950 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Апарат ультрафіолетового опромінення "Промінь" close

Опис: Апарат " Промінь" виробляє ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання .                    Кварцеватель застосовується направлено для компенсації сонячної недостатності і призначений для профілактики і лікування простудних, вірусних в тому числі грипу та інфекційних захворювань, захворювань периферичної нервової системи з больови..