compare_arrows0
Є в наявності
Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА
Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА
Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА
Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА
Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА
Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА
Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНААпарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНААпарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА
  • favorite_border
  • compare_arrows

Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
1,450 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Опис:

Апарат для місцевої дарсонвалізації. Забезпечує вплив на шкірні покриви коронним високочастотним розрядом без ушкодження біологічних структурних тканин (через шкірну стимуляцію)  і призначений для застосування в косметологічній практиці, спортивній медицині, домашній фізіотерапії та практиці сімейного лікаря, в лікувально-профілактичних установах широкого профілю для профілактики і лікування дерматологічних, терапевтичних, неврологічних, хірургічних, стоматологічних, ЛОР – захворювань.

Простота і зручність «Корони» в експлуатації робить її незамінною для використання в домашніх умовах (за рекомендацією лікаря). Коронний розряд, який виникає між поверхнею тіла і електродом, розвивається не тільки в повітряному проміжку, але і в глибинах біологічних тканин. Електромагнітні випромінювання різноманітного діапазону, які виникають в глибинах тканин, стимулюють обмін речовин, тканинне дихання, нормалізують діяльність вегетативної нервової системи, діяльність ендокринних залоз, сприяє частковому розсмоктуванню сольових відкладень в суглобах, регенерації пошкодженої тканини. Апарат "Корона" відповідає вимогам державних стандартів для медичних приладів, затверджений міністерством охорони здоров'я і має відповідні сертифікати. Переможець всеукраїнського конкурсу за відмінну якість продукції Апарат рекомендований для лікування таких захворювань: - шкірні хвороби (екзема, лишай, юнацькі вугрі, нейродерміт, псоріаз, червоний плоский лишай, осередкова і системна склеродермія, келоїди, випадання волосся, себорея, лупа і ін.) ; - гнійні і запальні процеси (фурункули, опіки, обмороження, удари, гематоми, післяопераційні інфільтрати і рани, трофічні виразки та ін.); - захворювання дихальної системи (трахеїти, бронхіти, бронхіальна астма та ін.); - захворювання носа (алергічний нежить, гайморит і ін.); - захворювання м'язів, сухожиль, апоневрозів (міальгія, міозит та ін.); - захворювання суглобів (поліартрит, артрит, спондилоартроз та ін.); - захворювання артерій і вен (облітеруючий ендартеніт, хвороба Рейно, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, трофічні виразки); - неврологічні захворювання (неврити, функціональні вегетосудинні захворювання).

Конструкція і робота:

Апарат конструктивно складається з двох частин: корпусу генератора і корпусу трансформатора. Корпуси виготовлені з ударостійкої пластмаси. У корпусі генератора розміщені вилка для приєднання до мережі і плата з радіоелементами (генератор). Вилка має два штирьових контакти і третій контакт, призначений для підєднання робочого заземлення. Робоче заземлення виконане проводом жовто-зеленого кольору.

Вилку апарату під’єднано до розетки однофазної  трипровідної  мережі, при цьому контакт захисного заземлення розетки приєднується до проводу робочого заземлення апарату. У цьому випадку рівень радіоперешкод, створюваних апаратом, відповідає допустимому. На платі з радіоелементами змонтовані джерело живлення, імпульсний генератор, індикатор напруги живлення і два запобіжника. Запобіжники напаяні на плату.

Справність апарату визначається за наявністю коронного розряду при торканні електродом шкірного покриву. Інтенсивність коронного розряду збільшується при повертанні регулятора вихідної напруги «U» вправо.

КОМПЛЕКТНІСТЬ:

Складова частина:

Електрод порожнинний – 1шт.

Електрод грибовидний малий – 1шт.

Електрод гребінцевий – 1шт.

Споживча тара: 1шт.

Настанова щодо експлуатування та інструкції з медичного застосування: 1шт.


Рекомендовані товари

more_vertАпарат вібро масажний ПРОСТАМ
2,240 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Апарат вібро масажний ПРОСТАМclose

Опис:Впливає на організм змінними високочастотними струмами, магнітним полем і мікровібрацією. Користуватися можливо в домашніх умовах, але обов'язково проконсультуватися з лікарем. Прилад призначений для лікування запальних захворювань передміхурової залози в стадії стихання запального процесу і у фазі ремісії.Функції:- Зняття всіх симптомів простатиту.- Підвищення потенції. - Покращення ерек..

more_vertАпарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГ
1,000 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Апарат для низькочастотної магнітотерапії портативний МАГclose

Опис:Апарат для низькочастотної магнітотерапії НОВАТОР МАГ-30-4 портативний МАГ-30-4 – компактний переносний прилад, що працює на ефектах магнітного неоднорідного поля. Що воно дає? Терапевтичний вплив апарату породжує хороший знеболюючий, протизапальний ефект. Відзначається поліпшення місцевого кровообігу і мікроциркулярного процесів, зменшується травматичний набряк, що значно прискорює і ст..

more_vertАпарат ультрафіолетового опромінення "Промінь"
950 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Апарат ультрафіолетового опромінення "Промінь" close

Опис: Апарат " Промінь" виробляє ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання .                    Кварцеватель застосовується направлено для компенсації сонячної недостатності і призначений для профілактики і лікування простудних, вірусних в тому числі грипу та інфекційних захворювань, захворювань периферичної нервової системи з больови..