compare_arrows0

Riester

  • Сортувати
more_vertЛіхтарик діагностичний  Riester fortelux® LED
350 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ліхтарик діагностичний Riester fortelux® LED close

Алюмінієвий корпус з можливістю дезінфекції.Природний «денний» світло (5.300 Кельвіна), висока яскравість 40.000 Lux.Сфокусований пучок світла завдяки інтегрованої в лампу лінзі.Кріплення-кліпса, кнопковий вимикач.Живлення від батарейок типу АААПокриття – напівглянсова емаль, доступні кольори: чорний, фіолетовий, синій, червоний, зелений, срібний.Маса - 0.1 кгКраїна виробник: Німеччина..

more_vertСтетоскоп Riester duplex 2.0
1,900 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стетоскоп Riester duplex 2.0close

Опис: Нова модель стетоскопа duplex® 2.0 має відмінні акустичні характеристики завдяки великій кількості інноваційних розробок, що дозволяє домогтися якісної аускультації як для дорослих, так і для дітей. Крім перевіреної практикою моделі з високоякісної нержавіючої сталі, стетоскоп duplex® 2.0 також пропонується з корпусом, виготовленим з дуже легкого алюмінію. Інноваційна акустична система ..

more_vertСтетоскоп кардіологічний Riester Cardiophon 2.0
0 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стетоскоп кардіологічний Riester Cardiophon 2.0close

    Спеціально розроблений кардіологічний стетоскоп Riester cardiophon 2.0® — це новий шедевр від компанії Riester. Пристрій cardiophon 2.0® демонструє набагато більш високі акустичні характеристики в порівнянні з попередньою моделлю в частотному діапазоні 200-500 Гц, який так важливий для аускультації серцевих шумів, і тому дана модель представляє собою новий стандар..