compare_arrows0

Іплікатори "Мирта" Кузнєцова

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertКилимок масажно- акупунктурний AIR (55 х 40 см.)
275 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Килимок масажно- акупунктурний AIR (55 х 40 см.) close

Універсальний, надзвичайно корисний килимок  масажно-акупунктурний AIR 55 х 40 см. - неймовірно зручна річ, яку корисно використовувати, якщо Ви відчуваєте напругу в тілі. Для тих, що переживає систематичну втома, відсутність енергії, такий атрибут стане незамінним. Килимок буде актуальний для релаксації та зняття стресу за рахунок дії маленьких голочок на певні точки організму. Регулярн..

more_vertМирта іплікатор 144шт.
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мирта іплікатор 144шт.close

Іплікатор Кузнєцова (144шт.) Голковий лікувально-профілактичний масажер.Голковий пластмасовий іплікатор надає нормалізує вплив на нервову систему, знижує перенапруження в м'язах, підсилює кровообіг, активізує обмінні процеси, надає рефлекторний вплив на відповідні органи, в силу чого може ефективно використовуватися в лікувальних і профілактичних цілях.Іплікатор Кузнєцова призначений для:- пок..

more_vertМирта іплікатор 250х200, 63шт.
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мирта іплікатор 250х200, 63шт.close

Опис:Голчастий іплікатор "Мирта" на тканині, виробник Україна (Харків) - лікувально-профілактичний масажер.Основні дії:- Розслаблює м'язи, знімає напругу, зменшує м'язові судоми;- Активізує інтенсивність кровотоку, зменшує венозний застій;- Підсилює процеси обміну;- Активізує обмінні процеси, згубно діє на відкладення жирової тканини в підшкірній клітковині;- При захворюваннях суглобів - артроз..

more_vertМирта іплікатор 460х250 144шт.
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мирта іплікатор 460х250 144шт.close

ОписГолчастий іплікатор Мирта на тканині, виробник Україна (Харків) - лікувально-профілактичний масажер.Основні дії:- Розслаблює м'язи, знімає напругу, зменшує м'язові судоми;- Активізує інтенсивність кровотоку, зменшує венозний застій;- Підсилює процеси обміну;- Активізує обмінні процеси, згубно діє на відкладення жирової тканини в підшкірній клітковині;- При захворюваннях суглобів - артрозах,..

more_vertМирта іплікатор 63шт.
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Мирта іплікатор 63шт.close

Опис: Іплікатор Кузнєцова (63шт.) Голковий лікувально-профілактичний масажер.Голковий пластмасовий іплікатор надає нормалізує вплив на нервову систему, знижує перенапруження в м'язах, підсилює кровообіг, активізує обмінні процеси, надає рефлекторний вплив на відповідні органи, в силу чого може ефективно використовуватися в лікувальних і профілактичних цілях.Іплікатор Кузнєцова призначений для:..

more_vertНапіввалик масажно-акупунктурний RELAX 38 х 12х 6 см.
250 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Напіввалик масажно-акупунктурний RELAX 38 х 12х 6 см.close

Напіввалик масажний RELAX може застосовуватися для масажу основи черепа, шиї, попереку, ступень, долонь, а також для динамічного голчастого масажу. Колючі елементи валику виготовлені з якісного полімерного матеріалу і міцно закріплені на тканині за допомогою термічної спайки.Виготовляється з такої тканини як мішковина, яка виробляється з чистої сировини з включенням натуральних волокон (нитки, вир..

Вже давно відомо, що правильне вплив в міру гострими голочками на рефлекторні зони і точки шкіри є ефективною допомогою від безлічі недуг, і також їх профілактикою. Голчастий іплікатор від виробника "Мирта" - простий, доступний і зручний масажер, який надає зціляє, комплексний вплив:
• він нормалізує кровообіг, гармонізує нервову систему, активізує обмінні процеси;
• рефлекторно впливає на внутрішні органи;
• приводить в норму сон, прибирає стресові стани;
• усуває біль в м'язах, хребті;
• сприяє активізації сексуального життя;
• допомагає повернути шкірних покривів тонус і еластичність;
• допомагає нормалізувати роботу серця, привести в порядок судини.
Користуватися іплікатор від «Мірта» просто - достатньо притиснути його до потрібної ділянки рукою, помірно інтенсивно. Можна також застосувати вага власного тіла, просто встати на іпплікатор стопами, або лягти на нього, на спину. Ще один метод - притискання аксесуара до попереку, еластичним бинтом або поясом. Час впливу на шкіру слід нарощувати поступово.
Іплікатор голчастого типу не можна лікуватися, якщо на шкірі є бородавки, папіломи, плями пігментні, гнійники. Протипоказаннями також є пухлини, гострі запальні процеси, тромбофлебіти.