compare_arrows0

Іплікатори "Ляпко"

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertЛяпко "Дует"
490 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко "Дует"close

"Дует" (крок голки 5,8 мм; розмір 59 x 470 мм). Два «Дуету» по площі впливи можуть замінити іпплікатор «Квадро». Оптимальним є використання при болях в спині. Рекомендується застосування уздовж хребта.Характеристика Загальна ширина: 5,9 см Крок голки: 5,8 мм Загальна довжина: 47 см Виробник: Ляпко Країна виробника: Україна Кількість голок: 890 шт. Тривалість сеансу: ..

more_vertЛяпко "Килимок великий" 7,0 AG
1,950 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко "Килимок великий" 7,0 AGclose

Опис:Пристрій аплікаційний Ляпка «Килимок Великий»Крок голки 7,0 мм, розмір 275 × 480 мм, кількість голок 2710.Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.Особливістю «Килимка» є його велика площа дії та найбільша відстань між голками, завдяки чому він має підвищену ефективність лікування.Аплікатор Ляпка «Килимок Великий» також застосовується як профілактичний засіб для з..

more_vertЛяпко "Народний" 7,0 Ag
520 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко "Народний" 7,0 Agclose

Опис:Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag  - це аплікатор, що використовується на всіх ділянках тіла: спина, поперек, область сідниць, грудна клітка, живіт, кінцівки. Економ-варіант, має меншу ціну, але великі можливості. Завдяки своїм розміром і найбільшій відстані між голками має підвищену інтенсивністю і ефективністю впливу. Рекомендований для аплікацій на будь-які ділянки тіла, може ..

more_vertЛяпко "Супутник плюс"
290 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко "Супутник плюс"close

Опис:Це еластична пластина, розміром 59х235 мм. Крок голки становить 5,8 мм. (шия)Масажер Ляпко - це засіб для загального оздоровлення організму, покращенняння життєвого тонусу і стимуляції імунітету. Комплексний вплив на біологічно активні точки, гальванічно-електричний ефект, що забезпечується елементами, з яких зроблені голки впливає на всю нервову систему, прискорюючи при цьому лімфо і кр..

more_vertЛяпко "Шанс"
660 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко "Шанс"close

Опис:Це еластична пластина, розміром 118х235 мм. Крок голки становить 5,8 мм. Масажер Ляпко - це засіб для загального оздоровлення організму, покращенняння життєвого тонусу і стимуляції імунітету. Комплексний вплив на біологічно активні точки, гальванічно-електричний ефект, що забезпечується елементами, з яких зроблені голки впливає на всю нервову систему, прискорюючи при цьому лімфо і кровоо..

more_vertЛяпко Валик Великий М 5,0 Ag
915 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко Валик Великий М 5,0 Agclose

Опис:Аплікатор Ляпко Валік Великий М 5,0 Ag з гумовими втулками з боків має 570 голочок, з відстанню 5.0 міліметра один від одного, діаметром 61 і шириною 111 міліметрів, розташований на круглій осі з ручкою, за допомогою якої приводиться в рух по поверхні зони застосування .Циліндрична форма конструкції, що складається з м'якої медичної гуми і голочок з металів, завдяки своїм розмірам, застос..

more_vertЛяпко Валик лицевий 3.5 Ag
475 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко Валик лицевий 3.5 Agclose

Опис:Особливо ефективний при впливі на ділянки тіла з малим радіусом кривизни (голова, обличчя, шия, зона декольте, ноги і руки). Спеціально розроблений для впливу на обличчя і зону волосистої частини голови. Також дає можливість обробляти практично будь-які ділянки тіла (зони дрібних суглобів кінцівок, кисті і стопи), для зняття болю і спазмів. Рекомендований для застосування в косметології ..

more_vertЛяпко Валик універсальний М 3,5 Ag
710 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко Валик універсальний М 3,5 Agclose

Опис:Аплікатор Ляпко Валік універсальний М 3,5 Ag з гумовими втулками з боків з відстанню між голочками 3,5 міліметра, діаметром 51 і шириною 72 міліметрів, розташований на круглій осі з ручкою, за допомогою якої приводиться в рух по поверхні зони застосування .Виріб призначений, для нанесення дратівної дії на чутливі елементи нервових закінчень шкірного покриву тіла людини. Спосіб застосуванн..

more_vertЛяпко Квадро 5,8 Ag
1,080 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ляпко Квадро 5,8 Agclose

Опис: Це еластична пластина, розміром 118х470 мм, а загальна кількість цинкових, залізних, мідних і срібних голок - 1780 шт. Крок голки становить 5,8 мм. Пластина може бути розділена при цьому на дві або чотири частини для рівномірного і одночасного впливу на різні ділянки шкіри.Характеристики:Загальна ширина: 11,8 смКрок голки: 5,8 ммЗагальна довжина: 47 смВиробник: ЛяпкоКількість голок:..

Пристрої аплікаційні Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких складаються з металів, що необхідні організму людини: міді, заліза, нікелю, цинку і срібла. Високій лікувально-оздоровчий ефект аплікаційних пристроїв Ляпко зумовлений їх вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними та імунологічними властивостями. В результаті чого, активізується діяльність нервової, серцево-судинної, опорно-рухової, травної та інших систем. Електричні іонні струми в шкірі виникають як на кінчиках багатошарових голок, так і між голками з різних металів. Струми супроводжуються мікроелектрофорезом (перенесенням) цих металів у внутрішнє середовище організму: в шкіру, міжклітинну рідину і т.д. Аплікатори Ляпко є тим засобом, який шляхом впливу на шкіру допомагає позбавити організм від надлишкової енергії, а у випадку її нестачі - насичує організм. У результаті правильного використання, аплікатор Ляпко приводить організм в збалансований стан, що відображається як на шкірі, так і на стані внутрішніх органів.

Призначення:

•             Пристрої аплікаційні Ляпко використовуються для оздоровчого та профілактичного впливу на будь-які ділянки тіла (спина, живіт, кінцівки, область грудної клітини і т.д.).

•             Застосування плоских пристроїв аплікаційних - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших. Вони допомагають надійно і ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці заряджають життєвою енергією на цілий день.

•             Валики рекомендується застосовувати для впливу на будь поверхні тіла, які складно задіяти плоским аплікатором Ляпко (області суглобів, шиї, обличчя і т. д.). Час впливу: 5-15 хв. до появи стійкої гіперемії (почервоніння) шкіри. Використання лицьового валика ефективне для проведення точної рефлексотерапевтичної діагностики - пошуку найбільш чутливих ділянок шкіри.