compare_arrows0

Лампи та опромінювачі бактерицидні

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertОпромінювач бактерицидний (кварцовий) настінний ОБН-150м Заповіт
2,000 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Опромінювач бактерицидний (кварцовий) настінний ОБН-150м Заповітclose

Завдяки своїй конструкції, настінний бактерицидний опромінювач ОБН-150м на дві бактерицидні лампи TUV 30 Вт Заповіт дозволяє проводити знезараження приміщенняв присутності людей. Опромінювач встановлюється горизонтально на стіну, при цьому верхня лампа закрита екраном, і дезінфекція здійснюється за рахунок конвекції повітря. Для швидкого знезараження використовується нижня відкрита лампа. Підключе..

more_vertОпромінювач бактерицидний (кварцовий) настінний ОБН-150МП Заповіт
1,840 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Опромінювач бактерицидний (кварцовий) настінний ОБН-150МП Заповітclose

Опромінювач бактерицидний настінний ОБН-150мп на дві відкриті лампи TUV 30Вт Заповіт є оптимальним рішенням для забезпечення підтримки чистоти повітря в медичних кабінетах, операційних, стерилізаційних та перев'язувальних. Опромінювач встановлюється горизонтально на стіну або на стелю.Споживча потужність, ВА, не більше – 200.Габаритні розміри, мм: (дов*гл*вис) - 956*115*55рр..

more_vertОпромінювач бактерицидний (кварцовий) настінний ОБН-35м Заповіт
790 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Опромінювач бактерицидний (кварцовий) настінний ОБН-35м Заповітclose

Опис:Бактерицидні опромінювачі настінні ОБН-35м призначені для використанняв невеликих і середніх приміщеннях. Допускається як настінне, так і стельове кріплення. Опромінювачі комплектуються однією бактерицидною лампою TUV 15 Заповіт.Споживча потужність, ВА, не більше – 50.Габаритні розміри, ОБН-35м, мм.: (дов*гл*вис) - 478*53*76..

more_vertОпромінювач бактерицидний настінний ОБН-75М Заповіт
940 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Опромінювач бактерицидний настінний ОБН-75М Заповітclose

Опис:Бактерицидні опромінювачі настінні ОБН-75м призначені для використанняв невеликих і середніх приміщеннях. Допускається як настінне, так і стельове кріплення. Опромінювачі комплектуються однією бактерицидною лампою TUV 30 Заповіт.Споживча потужність, ВА, не більше – 50.Габаритні розміри, ОБН-75м мм.: (дов*гл*вис) - 922*53*76...

more_vertОпромінювач Бактерицидний KVARTSIKO ОБП 1-15
820 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Опромінювач Бактерицидний KVARTSIKO ОБП 1-15close

Опис:Бактерицидна лампа. ОБП-1-15 призначена для профілактичної санітарно-протиепідемічної обробки повітря і поверхонь приміщень у відсутності людей, шляхом опромінення бактерицидним ультрафіолетовим випромінюванням.Опромінювачі застосовують як засіб, що забезпечує зниження рівня поширення інфекційних захворювань і доповнюють обов'язкове дотримання діючих санітарних норм і правил щодо влаштува..

more_vertОпромінювач Бактерицидний KVARTSIKO ОБП 1-30
1,100 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Опромінювач Бактерицидний KVARTSIKO ОБП 1-30close

Бактерицидна лампа. ОБП-1-30 призначена для профілактичної санітарно-протиепідемічної обробки повітря і поверхонь приміщень у відсутності людей, шляхом опромінення бактерицидним ультрафіолетовим випромінюванням.Опромінювачі застосовують як засіб, що забезпечує зниження рівня поширення інфекційних захворювань і доповнюють обов'язкове дотримання діючих санітарних норм і правил щодо влаштування і утр..

Головною особливістю Інфрачервоного випромінювання (ІЧ-випромінювання) є створення ендогенного тепла безпосередньо у верхніх шарах шкіряного покрову, що є основною складовою терапевтичного впливу на організм людини. Біохімічний ефект від впливу ІЧ-променів пояснюється фотохімічною дією, яка виявляється при поглинанні їх білками шкіри та активації ферментативних процесів. Застосування ІЧ-променів у лікувальних та профілактичних цілях при добре підібраному індивідуальному дозуванні та системному контролю, дає високий  терапевтичний ефект у лікуванні та профілактиці багатьох захворювань. Він складається з знеболювальної, протизапальної, імуностимулювальної та загально зміцнювальної дії на організм людини. Показання до застосування ІЧ-опромінювання можуть бути як супроводжуююча терапія при захворюванні носа, вух, горла, так і проведення заходів за доглядом за шкірою обличчя та тіла.