compare_arrows0

Глюкометри

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertГлюкометр mmI/L iDia IMЕ-DC
480 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Глюкометр mmI/L iDia IMЕ-DCclose

Опис:Прилад призначений для визначення рівня глюкози (цукру) в крові , взятої з кінчика пальця або інших альтернативних частин тіла у людей,які страждають на цукровий діабет .Прилад призначений для iдіагностики і може бути використаний , тільки для проведення аналізу поза тілом людини.Особливості: Використовує алгоритми згладжування впливу зовнішніх чинників на точність результату. Дозвол..

more_vertГлюкометр SensoLite Nova Plus з голосовими супроводом російською мовою
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Глюкометр SensoLite Nova Plus з голосовими супроводом російською мовоюclose

Опис:Глюкометр SensoLite Nova Plus виробляється в  Угорщині на заводі компанії 77 Elektronika Kft. Історія виробництва глюкометрів цією компанією налічує 30 років досконалості технології. Сама компанія є одним з небагатьох глобальних піонерів в цій галузі, що дозволяє тримати планку якості і ціни. Прилад дуже простий у використанні.Модель SensoLite Nova Plus має функцію голосового супроводу п..

more_vertТест-смужки на глюкозу для глюкометра IME-DC
480 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Тест-смужки на глюкозу для глюкометра IME-DCclose

Опис:Тест-смужки на глюкозу призначені тільки для використання з глюкометром IME - DC.Виймати тест-смужку з упаковки необхідно безпосередньо перед виміром. Тест-смужки чутливі до вологи, можна брати сухими і чистими пальцями у будь-якому місці.Упаковка завжди має бути щільно закрита.Зберігати тест-смужки при нормальній кімнатній температурі. Не ставити тест-Тест-смужки в холодильник. Температур..

more_vertТест-Смужки На Глюкозу Для Глюкометра IME-DC
420 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Тест-Смужки На Глюкозу Для Глюкометра IME-DCclose

Опис:Тест-смужки на глюкозу призначені тільки для використання з глюкометром IME - DC.Виймати тест-смужку з упаковки необхідно безпосередньо перед виміром. Тест-смужки чутливі до вологи, можна брати сухими і чистими пальцями у будь-якому місці.Упаковка завжди має бути щільно закрита.Зберігати тест-смужки при нормальній кімнатній температурі. Не ставити тест-Тест-смужки в холодильник. Температура з..