compare_arrows0

Термометри

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertЕлектронний термометр LD-302 Little Doctor
200 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Електронний термометр LD-302 Little Doctor close

Опис:Універсальний електронний термометр Little Doctor LD-302 має гнучкий корпус, тому абсолютно травмобезпечний під час використання. Little Doctor LD-302 забезпечить максимальну простоту і легкість для вимірювання температури тіла, а також дозволить вимірювати температуру поверхні і рідини, завдяки водозахищеному корпусу. Термометр Little Doctor LD-302 вимірює температуру тільки в аксилярній обл..

more_vertТермометр Microlife MT1951
280 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Термометр Microlife MT1951close

Опис:Результат вимірювання температури тіла не змусить себе довго чекати, оскільки, завдяки сучасному електронному термометру Microlife MT 1951, вам необхідно буде витратити від 10 секунд до 2 хвилин. При вимірюванні температури від 32 до 42,9 градусів похибка становитиме ±0,1°C, що необхідно завжди враховувати при виборі варіанту лікування хворого. Завдяки вигнутому корпусу, Microlife MT 195..

more_vertТермометр Microlife MT3001
225 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Термометр Microlife MT3001close

Опис:Завдяки відсутності ртуті в моделі Microlife MT 3001, користуватися таким термометром безпечно і досить просто. Термометр має пластиковий корпус з інформаційним екраном і зручний наконечник. Вимірювати температуру приладом Microlife MT 3001 можна трьома різними способами, виходячи з того, який хворий потребує визначення рівня його самопочуття. Модель Microlife MT 3001 проводить вимірюва..

more_vertТермометр безконтактний інфрачервоний MDI 907 Heaco
1,550 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Термометр безконтактний інфрачервоний MDI 907 Heaco close

Опис:Термометр безконтактний інфрачервоний MDI 907 Heaco - простий і надійний термометр здатний швидко і точно вимірювати температуру тіла та будь-якої поверхні (наприклад, кімнатної температури, пляшечки з дитячим харчуванням і т.д.).Особливості:триколірний екран з підсвічуванням пам'ять останнього вимірюваннянадшвидке вимірювання за 1 секундудіапазон виміру температури тіла 32-43`Cдіапазон ..

more_vertТермометр медичний скляний Волес
100 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Термометр медичний скляний Волесclose

Термометр медичний скляний використовують для вимірювання температури тіла людини в медичних установах і домашніх умовах. Термометр має високий ступінь точності вимірювань.Характеристики:діапазон виміру температури від 35,0 до 42,0 ° С;ціна ділення шкали 0,1 ° С;поставляються в пластиковому футлярі.свідоцтво про державну реєстрацію №10760 / 2011 на 05.08.2011 в державному реєстрі медичної те..