compare_arrows0

Інгалятори

 • Сортувати
  Показувати тільки в наявності:
more_vertІнгалятор MIKRONEB 3A Health Care HOMECARE
1,300 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор MIKRONEB 3A Health Care HOMECAREclose

Опис:Ефективний компресорний інгалятор 3A Health Care MIKRONEB Homecare для лікування і профілактики захворювань дихальних шляхів. Простий і зручний в експлуатації і може з легкістю використовуватися для нескладних процедур в домашніх умовах. 3A Health Care MIKRONEB є досить компактним пристроєм, його габарити складають всього 143х155х110 мм при вазі 1,1 кг, так що Вам знадобиться мінімум місц..

more_vertІнгалятор компресорний 3A Health Care FUNNEB
1,450 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор компресорний 3A Health Care FUNNEBclose

Опис:Компресорний інгалятор 3A Health Care FUNNEB від італійського виробника стане незамінним «доктором» для всієї Вашої родини. Він з легкістю здолає будь-які респіраторні захворювання, допоможе при алергії і астми. Завдяки великій продуктивності (0,35 мл / хв) небулайзер швидко впорається з поставленим завданням, при цьому розміри частинок аерозолю в 2,61 мкм дозволять досягти найвіддаленіш..

more_vertІнгалятор компресорний LD-221C Little Doctor
1,800 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор компресорний LD-221C Little Doctorclose

Опис:Компресорний інгалятор LD-221C ТМ Little Doctor відноситься до найбільш ефективного, простого і безпечного медобладнання, за допомогою якого лікуються захворювання органів дихання у дітей і дорослих. Призначення:Інгалятор здатний перетворити рідке ліки в аерозоль. Саме в такому стані лікарський препарат швидше досягає вогнища запалення, причому не надаючи побічних ефектів на інші внутрішн..

more_vertІнгалятор компресорний LittleDoctor LD-210C
1,800 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор компресорний LittleDoctor LD-210Cclose

Опис: Інгалятор компресорний LD 210C Little Doctor для лікування і профілактики захворювань дихальних шляхів і легенів найширшим спектром інгаляційних розчинів.Остаточний обсяг лікарського препарату дуже малий (менше 0.5 мл).Надійний і простий у використанні інгалятор для застосування в домашніх умовах і лікувальних установах.Компресор інгалятора активується вдихом.При інгаляційної терапії важ..

more_vertІнгалятор компресорний Microlife Compact Basic NEB 100B
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор компресорний Microlife Compact Basic NEB 100Bclose

ОПИС:Дуже висока потужність мотора порадує кожного користувача і забезпечить 30 хвилин безперебійної та якісної інгаляції. Прилад робить більш універсальним можливість використання широкого спектру лікарських засобів, незалежно від їх складу і консистенції. Інгалятор можна використовувати як для верхніх, так і для нижніх дихальних шляхів, адже він додатково укомплектований розпилювачем, мундш..

more_vertІнгалятор компресорний MICROLIFE NEB 200 Fast
1,400 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор компресорний MICROLIFE NEB 200 Fastclose

Висока швидкість розпилення скоротить час проведення інгаляцій і повна комплектація насадок для зручності використання всією родиною.Характеристики:Середній розмір частинок: 3,16 мкмШвидкість розпилення аерозолю: 0,4 мл / хвРеспірабельна фракція: 71%Рівень шуму: 52 дБОбсяг розпилювальної камери: від 2 до 8 млОстаточний обсяг: 0,8 млРежим роботи компресора: 30 хв / вкл, 30 хв / виклВага з комплек..

more_vertІнгалятор компресорний VEGA AERO VN-420
1,160 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор компресорний VEGA AERO VN-420close

    Опис:Даний продукт розроблений для ефективного лікування астми, алергії і інших респіраторних захворювань. Він створює потік повітря, що спрямовується через трубку до інгалятора. Завдяки повітрю, що потрапляє в інгалятор, лікарські засоби перетворюються на аерозоль для інгалятора.Ефективно допомагає при таких захворюваннях:- Астма- Помилковий круп- Алергічні пр..

more_vertІнгалятор компресорний VEGA Family CNO1W
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор компресорний VEGA Family CNO1Wclose

Опис:Даний продукт розроблений для ефективного лікування астми, алергії і інших респіраторних захворювань. Він створює потік повітря, що спрямовується через трубку до інгалятора. Завдяки повітрю , що потрапляє в інгалятор, лікарські засоби перетворюються на аерозоль для інгалятора.Ефективно допомагає при таких захворюваннях:- Астма- Помилковий круп- Алергічні прояви- Хронічний рині..

more_vertІнгалятор компресорний VEGA Samy
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Інгалятор компресорний VEGA Samyclose

Опис:Інгалятор компресорний " Samy" - рекомендований для проведення оздоровчих інгаляцій, з метою лікування і профілактики органів дихання, у людей різних вікових категорій.Особливостіі:    Дизайн, який сподобається дитині    Розмір часток (ММАD) < 4 мікрон    Надійний компресор, розрахований на безперервну роботу    Максимальна ..

    Інгалятор - це пристрій, що використовується для передачі ліки в організм через легені при лікуванні або профілактики захворювань дихальних шляхів, таких як астма, хронічні обструктивні захворювання або кістозний фіброз. Однак, оскільки легені мають хороше кровопостачання, інгалятори також можна використовувати для передачі інших препаратів в організм через легені, а саме, при лікуванні грипу або, віднедавна - інсуліну для пацієнтів з діабетом. І все ж, в більшості інгалятори використовуються в разі проблем з диханням.
Інгалятор доставляє лікарський засіб прямо в легені, таким чином, ліки діють швидше. Менші дози необхідні також замість використання таблеток або ін'єкцій, таким чином, знижуючи ризик побічних ефектів. Сьогодні список захворювань, для лікування яких використовують інгалятори, постійно зростає. Список хвороб, під час яких вони допомагають, включає муковісцидоз, бронхіальну астму, запалення легенів і різні простудні захворювання. Плюс, даний метод - це більш економічний метод, тому що витрати ліків в даному випадку істотно менше порівняно з іншими видами профілактики і лікування захворювань.

    В нас ви знайдете інгалятори Health Care, VEGA, Little Doctor, CompactBasic NEB, MICROLIFE.

Область застосування інгаляційної терапії практичні не має рамок. З її допомогою ви сміливо можете лікувати такі захворювання:

 • ГРВІ (риніт, фарингіт, ларингіт, трахеїт) та їх ускладнення (риносинусит, ларинготрахеїт).
 • Загострення хронічного риніту, хронічного синуситу, хронічного тонзиліту.
 • Бронхіальна астма.
 • Пневмонії.
 • Гострий і загострення хронічного бронхіту.
 • Бронхоектатична хвороба легенів.
 • Грибкові ураження верхніх і нижніх дихальних шляхів.
 • Туберкульоз легень і бронхів.
 • Муковісцидоз.
 • Для профілактики післяопераційних ускладнень.
 • ВІЛ — інфекція (профілактичні інгаляції на стадії респіраторних розладів) і багато іншого.