compare_arrows0

Негатоскопи

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertНегатоскоп НТ-48м Заповіт
2,990 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Негатоскоп НТ-48м Заповітclose

Опис:Негатоскоп НТ-48м призначений для перегляду в світлі сухих і мокрих рентгенівських знімків. Негатоскопи використовують для оснащення рентгенівських відділень, лікарських кабінетів клінік, лікарень, лабораторій і науково-дослідних інститутів.Габаритні розміри НТ-48м: 560 * 120 * 420 мм. Маса, не більше 5,0 кг...

more_vertНегатоскоп НТ-86м Заповіт
3,520 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Негатоскоп НТ-86м Заповітclose

Опис:Негатоскоп НТ-86м призначений для перегляду в світлі сухих і мокрих рентгенівських знімках. Каркас негатоскопа виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою фарбою. У корпусі встановлений молочно-білий екран. На корпусі негатоскопа встановлені гумові ніжки для стійкого положення у вертикальному і горизонтальному положеннях.Габаритні розміри НТ-86м: 825 * 120 * 525 мм. Маса..

Негатоскоп - це спеціальний пристрій, який дозволяє проводити аналіз рентгенівських знімків і порівнювати ряд рентгенограм з метою встановлення точного діагнозу пацієнта або здійснення спостереження за захворюванням після проведеного лікування. Негатоскоп дозволяє вивчати як мокрі, так і сухі негативні зображення. Цей пристрій постійно використовується в різних медичних установах, а також під час занять в навчальних закладах. Придбати негатоскоп потрібно не тільки для лікувальних закладів, а й для інститутів і університетів, які займаються підготовкою лікарського персоналу.

Як правило, під час використання негатоскоп фіксується на спеціально призначеному для цієї мети кронштейні. При цьому зображення проглядаються в горизонтальному положенні.