compare_arrows0

Офтальмологія

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertОсвітлювач таблиць для перевірки зору АР-1М
1,980 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Освітлювач таблиць для перевірки зору АР-1Мclose

Опис:Освітлювач таблиць АР-1М призначений для перевірки гостроти зору у поліклініках, лікарнях і спеціалізованих медичних установах, кабінетах охорони зору. Каркас освітлювача виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою фарбою. Апарат має центральне положення рефлектора, на основний стінці корпусу зміцнюються таблиці випробувальних знаків. У комплекті з апаратом поставляються..

more_vertТаблиця Рабкіна
520 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Таблиця Рабкінаclose

Опис:Таблиця Рабкіна для дослідження кольоровідчуттів, призначена для тестування і вивчення колірного зору пацієнта, а також для визначення різних форм і ступенів колірної патології. Дана таблиця Рабкина містить дві групи таблиць - основну групу таблиць Рабкина з 1 по 27, яка необхідна при диференціальній діагностиці форм і ступенів розладів колірного зору, і контрольну групу таблиць Рабкина (з 28..

more_vertТаблиця Сивцева
150 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Таблиця Сивцева close

Опис:Таблиця Сивцева - це стандартний набір друкованих знаків для визначення гостроти зору людини. Таблиці поставляються за бажанням замовника, як з буквами (для дорослих), так і з малюнками (для дітей)..

more_vertОфтальмоскоп Riester E- scope 2120-200 2,5 В XL
2,100 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Офтальмоскоп Riester E- scope 2120-200 2,5 В XLclose

Недорога базова модель. М'який чохол. Пряме освітлення. Можливість пневмоотоскопіі.- Корпус виконаний в білому кольорі- Ксенонове освітлення 2,5 В- Диск з 18 корректирующими лінзами (+/- 1,2,3,4,6,8,10,15,20 діоптрії)- Колесо регулювання з шістьма апертурами (зірочка, велике, мале коло, фільтр без червоного спектра, синій фільтр, півколо)- Паралельний хід променів- Захист для окулярів- Герметичний..

Кожна людина знає, що зір - це необхідний і важливий дар. Важливо зробити все можливе, щоб якомога довше зберегти гостроту зору. Якщо дотримуватися ряду правил, і доглядати за очима, то зберегти зір, який дозволить бачити і читати без окулярів, можна до похилого віку.

Варто відзначити, що не завжди дбайливе ставлення до зору може зберегти його надовго. Є причин які погіршують зір, які ніяк не залежать від людини:

Спадковість. Не виключено, що в родині були люди, які відчувають проблеми з гостротою зору передаються у спадок;

Робота. Постійно сидите на роботі за комп'ютером або працюєте з небезпечними хімічними речовинами без захисту;

Очі є ніжними органами, тому навіть незначні травми можуть призвести до повної втрати зору.

ЯК ЗАХИСТИТИ ЗІР?!

Дане питання постає перед кожною людиною. Перш за все, необхідно виявити наявність проблеми на початковій стадії, чим довше затягуєте з візитом до лікаря, тим менше ймовірність того, що гостроту зору відновлять. Тільки фахівці і якісне обладнання для офтальмології допоможуть встановити джерело проблем.

Провести перевірку зору можна не тільки в спеціалізованих клініках, необхідне обладнання стало з'являтися в магазинах, що торгують окулярами і контактними лінзами. Такі торгові точки допоможуть не тільки перевірити зір, але і купити підходящі окуляри.