compare_arrows0

Неонатологія

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertЛіжко функціональне дитяче КФД-1 (типу "Аліса") Заповіт
5,930 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ліжко функціональне дитяче КФД-1 (типу "Аліса") Заповітclose

Опис:Ліжко функціональне дитяче КФД-1 призначене для розміщення новонароджених дітей. Ліжко використовується в медичних установах і пологових будинках. Ліжечко складається з металевого каркаса на 4-х колесах, і пластикової ванночки.Конструкція каркаса дозволяє регулювати кут нахилу ванночки. Оптимальна висота стінок ванночки захищає немовля від проникнення протягів. Матеріал каркаса - сталь з..

more_vertЛіжко функціональне дитяче КФД-2 для дітей до одного року Заповіт
7,530 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ліжко функціональне дитяче КФД-2 для дітей до одного року Заповітclose

Опис:Ліжко КФД-2 призначена для немовлят з нервово-судинними та серцево-судинними захворюваннями, а також травмованих дітей. Ліжко виготовлено з металевого профілю, бічні огорожі ліжка жорстко зафіксовані. Ложе ліжка виготовлено з листового металу і розташоване на оптимальній для маніпуляцій висоті. Для зручності переміщення ліжко оснащена колесами. Додатково ліжко може комплектуватися матрацо..

more_vertЛіжко функціональне для дітей до п'яти років КФД-5 Заповіт
7,460 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ліжко функціональне для дітей до п'яти років КФД-5 Заповітclose

Опис:Ліжко функціональне для дітей до п'яти років КФД призначена для розміщення дітей з різними захворюваннями. Ліжко виготовлено з металевого профілю, бічні огорожі ліжка регулюються по висоті. Ложе ліжка регулюється по висоті і куту нахилу від підлоги. Для зручності пересування ліжко встановлено ​​на колеса. Може комплектуватися матрацом МВ-Д.Габаритні розміри КФД: 1380 * 1100 * 720 мм. ..

more_vertСтіл пеленальний СПЛ Заповіт
3,270 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стіл пеленальний СПЛ Заповітclose

Опис:Столик пеленальний СПЛ призначений для розміщення немовлят при проведенні санітарної обробки, огляду, сповивання та інших процедур в дитячих кімнатах пологового та післяпологового відділень, пологових будинків, лікарень та інститутів. Столик  СПЛ - це розбірний металевий каркас, встановлений на пластикові заглушки. До верхньої частини столика кріпиться ложе з бортиками з ламінов..

more_vertВага дитяча електронна Momert 6425
1,800 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Вага дитяча електронна Momert 6425 close

Дитяча вага Momert 6425 - це електронне пристосування, основною функцією якого є вимірювання маси тіла новонароджених та дітей.Призначення:- вимірювання ваги новонароджених;- вимірювання ваги дітей до 20 кг;- господарські цілі.Опис:Дитяча вага Momert 6425 оснащена спеціальною чашею, у яку поміщається новонароджений. Знімна чаша виготовлена із міцного пластику, її форма розроблена і адаптована..

more_vertЛіжко для новонародженого BABY (NP-50)
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ліжко для новонародженого BABY (NP-50)close

Опис:Виробник: Proma Reha (Чехія).Ліжко для новонародженого BABY (NP-50), що дозволяє матері турбуватися про свою дитину з перших хвилин життя.Ліжко для новонародженого BABY (NP-50) - ідеальне рішення, щоб забезпечити кращу материнську турботу про новонароджене немовля. Ліжко призначене для діток до чотирьох місяців. Ліжко можна виготовити без регулювання по висоті і з регулюванням,..

more_vertЛіжко для новонародженого SL2100
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ліжко для новонародженого SL2100close

Опис:Виробник: Givas (Італія).Ліжко для новонародженого SL2100 забезпечує постійний догляд за малюком.Ліжко для новонародженого SL2100, що забезпечує постійний догляд за малюком.Виготовлене зі сталі, пофарбованої порошковою епоксидною фарбою. Люлька виготовляється зі спеціального нетоксичного матеріалу, який відповідає всім Європейським медичним стандартам.Люлька з нахилами й оснаще..

Неонатологія - це спеціальний розділ педіатрії про виходжуванні новонароджених дітей. Основне завдання - це пошук оптимальних методик для діагностики захворювань у дітей протягом першого місяця життя і проведення ефективної терапії. У цей період профілактика різних хвороб є надзвичайно результативною, превентивні заходи істотно впливають на стан і розвиток організму. Завдяки цій галузі знань сьогодні в більшості випадків вдається врятувати життя новонароджених, які ще якийсь час назад не змогли б вижити. Для цього важливо використовувати всі можливості, в тому числі і найсучасніші технічні засоби і неонатальне обладнання.