compare_arrows0

Спірографи

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vert Спірограф (монітор пацієнта) SP10 Heaco
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Спірограф (монітор пацієнта) SP10 Heacoclose

Ціну уточнюйте!Ціна залежить від комплектації.Опис: Спірограф (монітор пацієнта) SP10 Heaco є портативний прилад, що відрізняється компактним розміром, низьким споживанням енергії і зручністю використання. Завдяки високій роздільній здатності екрану зображення виглядає чітко і виразно. Пацієнту необхідно зробити глибокий вдих і обхопити губами мундштук, а потім видихнути повітря якомога ш..

more_vertСпірограф SP100 HEACO
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Спірограф SP100 HEACO close

Ціну уточнюйте!Опис:Переносний спірограф SP100 HEACO - ідеальне рішення для глибокого скринінгу функцій зовнішнього дихання. Оснащений великим сенсорним дисплеєм і вбудованим принтером для друку протоколу дослідження. Підходить для обслуговування великого потоку пацієнтів.ХАРАКТЕРИСТИКИ:Виробник: HeacoМодель: SP100Гарантія (міс): 12  ..

more_vertСпірограф SP100 SPМ A Heaco
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Спірограф SP100 SPМ A Heacoclose

Ціну уточнюйте!Опис: Спірограф приставка SPM A HEACO - рішення для організації спірографичних станцій з широким набором функцій для дослідження і аналізу. Спірограф SPM A приєднується до персонального комп'ютера організовуючи комплекс для дослідження функцій зовнішнього дихання. При цьому всі дані про проведені дослідження зберігаються в програмній базі, яка входить в комплект, протокол дослід..

Форсована життєва ємкість легень - це максимальний видих після глибокого вдиху. Це важливий показник огляду при респіраторних захворюваннях і захворюваннях легенів. Перевірка даного показника є обов'язковою в сучасній пульмонологічній діагностиці. У той же час, показник має велике значення для діагностики респіраторних захворювань, диференціальної діагностики, оцінки лікування і вибору хірургічних показань. Таким чином, з бурхливим розвитком клінічної фізіології дихання, застосування спеціального обладнання для перевірки ємності легень також набирає популярність.