compare_arrows0

Реєстратори (Холтери) ЕКГ і АТ

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertМонітор добового АТ і ЧСС ABMP50 Heaco
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор добового АТ і ЧСС ABMP50 Heaco close

Ціну уточнюйте! Ціну уточнюйте!Опис:Монітор добового АТ і ЧСС ABMP50 Heaco  є амбулаторним монітором артеріального тиску, який може проводити вимірювання артеріального тиску протягом 24 годин.Він гарантує високу точність вимірювань. Застосовується в клініках, лікарняних палатах або на дому для щоденного контролю стану АТ.Особливості Монітора добового АТ і ЧСС ABMP50 Heaco :Компактний і пор..

more_vertРеєстратор добового ЕКГ по Холтеру BI6600 Heaco
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Реєстратор добового ЕКГ по Холтеру BI6600 Heacoclose

Ціну уточнюйте!Опис:Реєстратор добового ЕКГ по Холтеру Heaco BI6600 - це унікальний пристрій, який призначений для пацієнтів, які потребують амбулаторноuj моніторингу тривалістю від 1 до 48 годин.ЕКГ холтер є незамінним помічником лікаря для діагностування у пацієнтів серцево-судинних патологій, аритмії, ішемії міокарда, для спостереження зміни сегмента ST, оцінки медикаментозного відповіді па..

Холтерівське моніторування ЕКГ один з найбільш об'єктивних і поширених функціональних методів діагностики захворювань серця. Можливості цього методу роблять його дуже необхідним при обстеженні і лікуванні більшості хворих з аритміями. ХМ дозволяє швидко обстежити пацієнта з порушеннями ритму і провідності серця, істотно скоротити час амбулаторного обстеження або перебування хворого в стаціонарі. Однак, основна перевага методу полягає не тільки в швидкості обстеження, а й в його якості.