compare_arrows0

Монітори пацієнта

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertМонітор пацієнта Heaco G2A
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор пацієнта Heaco G2Aclose

Ціну уточнюйте! Монітор пацієнта Heaco G2A - компактний, легкий і простий у використанні монітор пацієнта для вимірювання життєво важливих показників у дорослих і дітей, таких як: НІАД, SpO2, ПП. Цей монітор буде хорошим помічником при роботі в реанімаційних палатах, операційних і при транспортуванні пацієнтів. Особливості: - Кольоровий дисплей, з відображенням пульсової хвилі; - Ерго..

more_vertМонітор пацієнта Heaco G3D
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор пацієнта Heaco G3D close

Ціну уточнюйте! Монітор пацієнта Heaco G3D зручний і надійний апарат для використання в різних відділеннях лікувального закладу в тому числі швидкої допомоги. Вимірює ЕКГ, ЧСС, дихання, температуру, SpO2 і артеріальний тиск (систолічний, діастолічний і середній тиск). Опціонально можна укомплектувати зовнішнім модулем вимірювання вуглекислого газу в бічному потоці. Всі параметри вимірювання можн..

more_vertМонітор пацієнта uMEC10 Mindray
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор пацієнта uMEC10 Mindrayclose

Ціну уточнюйте! Нова модель монітора пацієнта uMEC10 - результат 25-річного досвіду виробництва систем моніторування стану пацієнтів компанії Mindray. Елегантний зовнішній вигляд, висока продуктивність, чудова ергономіка, надійність і, звичайно ж, низька вартість - Mindray uMEC володіє всіма необхідними конкурентними перевагами. Використання нової платформи і сучасних технологій дозволило..

Монітор пацієнта - це медичний апарат, який потрібен для відстеження стану і життєдіяльності хворих після операції і хворих у важкому стані. Має різну модифікацію починаючи від бюджетних моделей, які включають в себе стандартні модифікації, і закінчуючи складними апаратами, що включають в себе кілька програм спеціалізованої бази, для оснащення певного відділення потрібними модулями. У нас представлені різні моделі, купити монітор пацієнта хорошої якості можливо за досить привабливими цінами. Ми пропонуємо моделі під будь-який бюджет і будь-яку потребу.