compare_arrows0

ТОВАРИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
more_vertГлюкометр SensoLite Nova Plus з голосовими супроводом російською мовою
450 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Глюкометр SensoLite Nova Plus з голосовими супроводом російською мовоюclose

Опис:Глюкометр SensoLite Nova Plus виробляється в  Угорщині на заводі компанії 77 Elektronika Kft. Історія виробництва глюкометрів цією компанією налічує 30 років досконалості технології. Сама компанія є одним з небагатьох глобальних піонерів в цій галузі, що дозволяє тримати планку якості і ціни. Прилад дуже простий у використанні.Модель SensoLite Nova Plus має функцію голосового супроводу п..

more_vertПалиця алюмінієва для людей з вадами зору OSD
Товар під замовлення

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Палиця алюмінієва для людей з вадами зору OSDclose

Характеристики:Колір: сірийМатеріал алюмінійРучка: пластикВисота, (см): 115У складеному вигляді, (см): 31,5 смВага, (кг): 0,2Максимальне навантаження, (кг): 25Особливості:Легка алюмінієва палиця для незрячих користувачів.Складна конструкція складається з трьох секцій. У складеному вигляді компактна для зберігання і транспортування.Усередині розкладної трубки подвійна гумка, яка надійно фіксує пали..

more_vertТонометр автоматичний на плече LD51S Little Doctor
1,700 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Тонометр автоматичний на плече LD51S Little Doctorclose

Опис:Тонометр спеціально розроблений для людей з ослабленим зором.Має голосове відтворення результатів вимірювань і супровід процесу вимірювання.Регулювання гучності голосового відтворення, можливість вибору мови голосового відтворення (російська, англійська, французька, іспанська, німецька).Алгоритм Fuzzy враховує індивідуальні особливості серцебиття.2 блоки пам'яті зберігають до 90 останніх вимі..