compare_arrows0
Є в наявності
Грілка гумова тип Б-3 (3 л.) Київгума
Грілка гумова тип Б-3 (3 л.) Київгума
  • favorite_border
  • compare_arrows

Грілка гумова тип Б-3 (3 л.) Київгума


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
120 Грн.
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Опис:  

    Гумова грілка типу Б проста в експлуатації, тому застосовується як в домашніх умовах, так і в медичних установах. Оскільки тип Б виготовлявся як комбінований, він служить не тільки для обігріву або охолодження тіла, але і для промивання кишечника або різних гінекологічних процедур (спринцювання). Завдяки наявності додаткових насадок, грілка виконує свою роботу дуже добре.

    Грілка повністю герметична (в закритому стані) і безпечна у використанні для здоров'я людини, як і для всіх живих істот, включаючи домашніх тварин. Вона стійка до багаторазової дезінфекції, що особливо важливо, до розчинів оцтової кислоти з вмістом марганцевокислого калію.

Умови зберігання:

    У сухому, захищеному від сонячного світла місці, при температурі не вище 40 градусів Цельсія.

Кожен виріб має свою індивідуальну упаковку.

Правила використання:

  • Промити грілку гарячою водою при температурі не вище 90 ° С, зовні протерти 2 рази марлевим тампоном, змоченим в 1% -ному за масою розчині хлораміну або 3% -ному за масою розчині перекису водню з додаванням 0,5% -ного за масою розчини миючого засобу, потім промити проточною водою. При застосуванні грілки для місцевого зігрівання тіла під втулку вкрутити пробку;
  • При застосуванні грілки для промивання та спринцування, пробку замінити гвинтовим затвором з наскрізним отвором, на вільний кінець якого надіти гумову трубку і пропустити її через широку частину Т образного отвору затиску. В інший кінець трубки вставити наконечник (при промиванні) або матковий наконечник (при спринцюванні);
  • Перед кожним застосуванням для промивання та спринцування грілку разом з приєднаною для цих цілей системою за пунктом (б) продезінфікувати одним з вищевказаних розчинів за пунктом (а), приєднати простерелізованний наконечник; г) режим дезінфекції, передстерилізаційного очищення і стерилізації, які застосовуються хімікати, послідовність обробки по ОСТ 42-21-2;
  • При індивідуальному користуванні можлива дезінфекція грілки з системою розчинами за пунктом (a) не перед кожним застосуванням. При цьому грілку з системою промити гарячою водою температурою не вище 90 ° С, приєднати наконечник, оброблений 1% -ним за масою розчину хлораміну протягом 30 хв. або 3% -ним в масі розчином перекису водню протягом 80 хв. і промити гарячою проточною водою; е) після кожного застосування наконечник грілки використовуваної в лікувальному закладі, занурити в один з дезінфікуючих розчинів за пунктом (а) по ОСТ 42-21-2. Після кожного застосування наконечник для індивідуального використання промити проточною водою з милом, обполоснути;
  • Після застосування грілки для місцевого зігрівання тіла звільнити від води і підвісити за петлю. Грілку для промивання та спринцювання разом з системою для цих цілей промити гарячою проточною водою і підвісити за петлю. 

Зберігання:

Грілку слід зберігати в підвішеному за петлю стані у приміщенні при температурі від 0 до 25 ° С на відстані не менше 1 м. від нагрівальних приладів. Грілка не повинна піддаватися впливу прямих сонячних променів, масел, бензину та інших розчинників. Виробник гарантує якість грілки при дотриманні умов зберігання і експлуатації.

 

 

Рекомендовані товари

more_vertШина Шанца (доросла) ПШп - 1в TISA
200 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Шина Шанца (доросла) ПШп - 1в TISAclose

Опис: Шина Шанца ( доросла ) ПШп - 1в TISAШина Шанца  - м'який бандаж для шийного відділу хребетного стовпа, призначена для профілактики і лікування травм і захворювань шийного відділу хребта (остеохондроз, спонділлоліз, зміщення і підвищена рухливість хребців, сколіоз та ін.) у дорослих і дітей.Захищає шию від перенапруг м'язів і знижує тиск черепа на шийний відділ позвонічніка. Рекомен..

more_vertКомірці перукарські "Etto"
125 Грн.

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Комірці перукарські "Etto"close

Одноразові перукарські комірці з крепірованого паперу з клейовим шаром. Призначені для запобігання зіткнення багаторазового пеньюара з шкірою клієнта. Папір має високу еластичність-до 200%. Клейовий шар витримує значне навантаження на розрив. Даний папір чудово утримує вологу, при цьому не промокає і не створює дискомфорту клієнту при стрижці. Намотування паперу відбувається на пластикову вту..