compare_arrows0

Про нас

Адреси наших магазинів:

1. Україна м.Львів вулиця Володимира Великого 117. Магазин "МЕДТЕХНІКА"

Тел:032 264 98 61

Графік роботи: пн-пт 9:00-18:00

2. Україна м. Львів, вул. Повітряна 99, КНП "3 міська поліклініка м. Львова", 1-поверх, магазин "МЕДТЕХНІКА"

Тел:096-548-87-86

3. Україна м. Львів-Винники, вул. Івасюка 31, КНП ЛОР "Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи", 2 поверх, магазин "МЕДТЕХНІКА"

Тел:096-548-87-65


Наша компанія працює на ринку України з 1969 року.

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати найширший асортимент товарів для реабілітації та здоров'я. Ми пропонуємо на ринку України тільки якісні, перевірені, ліцензовані та сертифіковані товари медичного обладнанання; товари для реабілітації; інвалідні коляски; медичне та лабораторне обладнання.

Купуючи товар у нас, Ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте необхідний Вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни.

До Ваших послуг - консультації фахівців, і підбір виробів. Ми завжди прислухаємося до думку наших клієнтів, тому постійно працюємо над покращення якості і зручності пропонованих нами послуг. Ми раді почути Ваші зауваження, які можуть покращити нашу роботу.

Ми прекрасно орієнтуємося на ринку медичного обладнання, стежимо за всіма світовими новинками і відкриттями, і дуже оперативно реагуємо на появу того чи іншого перевіреного товару. На нашому сайті представлено багато товарів для здоров’я, медичне та лабораторне обладнання, реабілітаційне обладнання та багато іншого, але головне те, що всі ці товари відповідають найвищим стандартам якості.

Всі товари, представлені на сайті Ви можете побачити в магазині «Медтехніка», за адресою м. Львів, вул. Воломимира Великого 117. Доставка всіх товарів здійснюється як по Львові, так і по всій Україні.

Ми маємо власне виробництво з пошиву одягу. Також у нас можна підібрати комфортне та зручне взуття. Кожна наша модель практична, комфортна і стильна. Медичний одяг шиють з високоякісних тканин зарубіжного виробництва. У нас ви побачите великий вибір різноманітних медичних костюмів і халатів.

У нашому магазині Ви завжди можете знайти новинки для масажистів, косметологів, перукарів, майстрів манікюру та педикюру.

Ми займаємося не тільки роздрібною торгівлею але і гуртовими поставками, тому якщо у Вас велике замовлення, Ви можете зв'язатися з нами. Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання.

Запрошуємо до співпраці.

E-mail: Lvivmedtehnika@gmail.com